UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2007-11-21

Uchwatteam i JKS Pogórze w Kuźni Nowowiejskiej

W dniach 17 - 18.11 odbyły się HZR w skokach przez przeszkody w Kuźni Nowowiejskiej. Uchwatteam reprezentował tym razem Robert Uchwat z trzema końmi: dwoma pięciolatkami Rivaldo i Coevitem oraz czteroletnim ogierem Enjoy. JKS POgórze natomiast Joanna Cebulak i Animo W, Aleksandra Cebulak z Asterixem i Fangą, Katzarzyna Darłak i Colins oraz Jagoda Strzępek i Namiro.

To były pierwsze halowe zawody tych par. W sobotę konie "przestawiały" się z zawodów na otwartym powietrzu na zawody w hali i reagowały czasem nerwowo czego wynikiem były pojedyncze zrzutki. W niedzielę zaś wszystko wróciło do normy i nasi zawodnicy pokazywali się w dekoracji w każdym konkursie, w którym uczestniczyli.

W niedzielę, w klasie L  czteroletni EnJoy wywalczył drugie miejsce, w klasie P doskonale spisała się Aleksandra Cebulak na Asterixie, również plasując sie na drugim miejscu, trzeci był Robert Uchwat i Rivaldo.

W konkursie klasy N  po szybkim i bezbłędnym przejeździe ponownie drugą lokatę wywalczył Robert Uchwat, tym razem na pięcioletnim Coevicie. W każdym konkursie startowało 35-40 par.

 

A oto krótka fotorelacja z tych zawodów:

 

jagoda_400

Jagoda Strzępek po przejeździe w klasie P.

kaska_d_400

Katarzyna Darłak i Colins.

krzys

Pozdrowienia dla Krzysia i Pielgrzyma!

olka

Aleksandra Cebulak na nowym nabytku - Asterixie.

robert_riv

Robert Uchwat i Rivaldo klasa N. O tym koniu będzie głośno - już niedługo !

robert_enjoy_400

Robert Uchwat i EnJoy. Przed wjazdem na parkur w hali.

robert_enjoy_dek

Dzielny czteroletni EnJoy w dekoracji w klasie L.

ekipa

Po godzinach ...

robert_nib_400

Ogromne podziękowania dla Natalii i Basi za pomoc na zawodach! W środku pięcioletni Coevit.


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki