UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2008-04-12

KKJK Kraków

W dniach 12-13.03.2008, odbyły się regionalne zawody w skokach przez przeszkody na terenie Krakowskiego Klubu Jazdy Konnej. JKS „Pogórze”, po raz pierwszy w tym sezonie na terenie otwartym, startowało w składzie: Joanna Cebulak na koniu Animo W i Aleksandra Cebulak na Asterixie. W zawodach brał udział cały Uchwatteam w składzie Sławomir, Katarzyna, Robert i Maja Uchwatowie. Sobotnie przejazdy to same sukcesy dla Uchatteamu. „P” klasę wygrał Sławek na Noranie a III miejsce zajęła Katarzyna Uchwat na klaczy Gundi. „N”- zwykły, z najlepszym czasem i zerowym kontem punktów karnych, wygrała Katarzyna Uchwat na Sumaku. Koń ten prezentował bardzo wysoką formę przez całe zawody. Wyrazy uznania należą się również Kasi, która powróciła na hipodromy po rocznej przerwie. Niedzielne konkursy to zwycięstwo Sławka na Cyprysie w konkursie klasy „N” zwykły i V miejsce Kasi ponownie na Sumaku w „N”-dwufazowym. Bardzo dobrze spisał się również     5-cio letni ogier L-Cardan, pokonując pod Sławkiem po raz pierwszy konkurs o 120 cm wysokości z zerowym kontem punktów karnych. Sławek na zawodach startował również na, dopiero nabywającej doświadczenia, klaczy Fly Hawai, pokonując na czysto parkury „L” i „P” klasy.

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki