UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2008-04-16

KKJK Kraków

W dniach 12-13.03.2008, odbyły się regionalne zawody w skokach przez przeszkody na terenie Krakowskiego Klubu Jazdy Konnej.

JKS „Pogórze” po raz pierwszy w tym sezonie na terenie otwartym startowało w składzie: Joanna Cebulak na koniu Animo W i Aleksandra Cebulak na Asterixie. Wyodrębniony w ramach Klubu brał udział cały Uchwatteam w składzie Sławomir, Katarzyna, Robert i Maja Uchwatowie.

Sobotnie przejazdy to same sukcesy dla Uchatteamu. „P” klasę wygrał Sławek na Noranie a III miejsce zajęła Katarzyna Uchwat na klaczy Gundi. „N”- zwykły, z najlepszym czasem i zerowym kontem punktów karnych, wygrali dubletem Katarzyna Uchwat na Sumaku i Robert Uchwatna Colinsie. Konie te prezentowały bardzo wysoką formę przez całe zawody. Wyrazy uznania należą się również Kasi, która powróciła na hipodromy po rocznej przerwie. Niedzielne konkursy to zwycięstwo Sławka na Cyprysie w konkursie klasy „N” zwykły i V miejsce Kasi ponownie na Sumaku w „N”-dwufazowym. Bardzo dobrze spisał się również 5-cio letni ogier L-Cardan, pokonując pod Sławkiem po raz pierwszy konkurs o 120 cm wysokości z zerowym kontem punktów karnych. Sławek na zawodach startował również na nabywającej doświadczenia klaczy Fly Hawai, pokonując na czysto parkury „L” i „P” klasy.

Dosiadany przez Roberta Uchwata ogier EnJoy  przez cale zawody nie zrobił żadnej zrzutki. Koń bardzo dobrze się prowadzil i nie ekscytował pierwszymi w tym sezonie zawodami na otwartym hipodromie. Jeżeli dalej będzie się tak rozwijał to zapewni sobie miejsce na zawody ogólnopolskie już w maju. 

Ładnie parkury pokonywała Maja Uchwat, która nabiera coraz więcej doświadczenia na parkurach i już nie długo będzie rywalizować w konkursach klasy P i N. 

 

Bardzo dobrze się spisały siostry Joanna i Aleksandra Cebulak, które na koniach Animo W i Asterix zaliczyły pierwsze zerowe starty w klasie N zaliczne do punktacji na II klasę sportową. 

 

gundi_kasia_01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klacz Gundi wraca na hipodromy ! :)

dekoracja_rik_400 

Katarzyna i Robert w dekoracji lkasy N. I i II miejsce.

ekipa_stajnia_400 

Uśmiechnięta ekipa.

enjoy_dekoracja_400 

 Bezbłędny Enjoy.

rivaldo_szereg

Rivaldo z typowym dla siebie zapasem...

maja_tato_400 

Maja i Coevit na rozprężalni. Włodzimierz Uchwat przygląda się przejazdom klubowiczów. 

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki