UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>

Kolejne udane starty

W miniony weekend zawodnicy Uchwatteam oraz JKS Pogórze udanie rywalizowali w regionalnych zawodach jeździeckich organizowanych w Zabajce.

Uchwatteam wystąpił w pełnym składzie: Robert, Sławomir, Kasia i Maja. JKS Pogórze reprezentowały zawodniczki: Joanna i Aleksandra Cebulak na koniach Animo W i Asterix, Jagoda Strzępek na Namiro oraz Tomasz Paulukiewicz na Barnabasie.

    Robert do Zabajki wziął cztery konie: dwa 5-cio latki Enjoy i d'Charleston oraz dwa 6-cio latki Rivaldo i Colins. Bardzo dobrze zaprezentował sie d'Charleston, którego te zawody były pierwszymi w rozpoczynającej sie karierze odnotowując zerowe przejazdy w konkursie klasy L dokładności oraz L dwufazowym. Bezbłędnymi przejazdami może pochwalić sie również Enjoy, który w tych zawodach próbował swoich sił w konkursach klasy P i N pokazując rewelacyjny styl skoku i dokładność. Starty w Zabajce udane były również dla pozostałych dwóch koni: Rivaldo i Colinsa. Ten drugi w konkursie o Puchar Przewodniczącego Rady Wojewódzkiej LZS wywalczył trzecie miejsce.

Bezbłędne przejazdy zaliczyła również Maja startująca na 6-cio letnim Coevicie.

Zawodniczki JKS Pogórze podczas tych zawodów zdobywały kolejne "oczka" do II klasy sportowej pokonując " na zero"parkury klasy N. W konkursie o Puchar Przewodniczącego Rady Wojewódzkiej LZS drugą lokatę zajęła Joanna Cebulak.

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki