UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2008-06-16

Zawody regionalne Radruż

W dniach 14-15.06.2008 odbyły się ZR w Radrużu. Wysoka pula nagród i atrakcyjne nagrody rzeczowe przyciągnęły najlepszych zawodników z województwa podkarpackiego i lubelskiego. Nie zabrakło oczywiście zawodników z Uchwat Team, czyli Sławka, Kasi i Roberta Uchwatów. JKS „Pogórze” reprezentowała Joanna Cebulak na Animo W i na Asterixie, Jagoda Strzępek na Namiro, Katarzyna Darłak na Colinsie i Michał Weresiński na Kolorado W i Ontario W. Konie te z powodzeniem debiutowały w konkursach klasy "N". Michał zwyciężył w sobotnim konkursie klasy "L", dosiadając Ontario W. Pełen skrótów, dynamiczny przejazd zagwarantował mu pewne zwycięstwo i piękny puchar. Gratulujemy!

Sławek Uchwat miał do dyspozycji aż pięć koni. Dwa z nich to młode i mało doświadczone ogiery, własności pana Romana Ferenca. Mimo nielicznych startów Bursztyn i Hokus triumfowały w konkursach klasy „LL” i „L”, zdobywając za każdym razem puchary.

Sławek startował z dużym powodzeniem na wałachu Noran, który wygrał niedzielny konkurs klasy „P”. Najlepiej jednak spisywał się Cyprys, który za każdym razem zajmował czołowe lokaty w konkursach - dwa zwycięstwa- w tym Grand Prix Radruża (130cm). Dla Flamenco były to zawody o charakterze treningowym, Sławek bowiem przygotowuje go na zawody rangi ogólnopolskiej.

W zawodach brała również udział Katarzyna Uchwat. Pierwszego dnia zawodniczka ta zajęła V i VI lokatę w konkursie klasy „N” na Sumaku i klaczy Gundi (0 pkt karnych). Konie Kasi prezentowały bardzo wysoką formę we wszystkich przejazdach. Niewątpliwie najlepszym wynikiem jest IV miejsce w Grand Prix Razdruża, które Kasia I Sumak zdobyli pokonując pierwszy nawrót z jedną zrzutką a drugi z zerowym kontem punktów karnych.

Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii autorstwa Barbary Byliny. Za super zdjęcia dziękujemy!

 

radruz_coevit8
Coevit i Robert Uchwat
 
radruz_cyprys4
Cyprys pod Sławomirem Uchwatem dwukrotnie zwyciężyli w najtrudniejszych konkursach zawodów
radruz_gundi1
Gundi pod Kasia Uchwat w super formie
radruz_gundi2
Gundi...
radruz_gundi
Gundi :)
radruz_sumak3
Młody Sumak
i jeszcze młodsza Kasia ulubienica strażaków :)
radruz_sumak5
Dekoracja
radruz_sumak6
Sumak
radruz_sumak7
Sumak
radruz_michal_400
Michał Weresiński na koniu Kolorado W (Landino*Winds of Light)

 

 

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki