UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2008-08-10

ZR Glinik Zaborowski

W dniach 9 - 10.08 na terenie Jeździeckiego Klubu Sportowego "Pogórze" odbyły się regionalne zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody. W zawodach tych uczestniczyło ponad 40 koni z 10 klubów (UKJ Lalin, UKS Rumak, JKS Kresowiak, LKJ Zabajka, KJ Dwór, KJ Stangret, KJ Pod Zubrem, UKS WSiZ, KJ Wito oraz gospodarze). Jeździecki Klub Sportowy Pogórze reprezentowany był przez: Joannę Cebulak (Animo W, Subiekt), Aleksandrę Cebulak (Asterix, Mithryl), Jagodę Strzępek (Namiro), Izabelę Woźniak (Sancho), Michała Weresińskiego (Colorado, Ontario). Uchwatteam wystąpił w okrojonym składzie Robert Uchwat (Soraya, D'Charleston, Rivaldo, Enjoy), Maja Uchwat (Coevit). 

Tym razem aura nie dopisała i w pierwszy dzień zawodów uczestnicy musieli zmagać się z ulewnym deszczem. Pomimo to uśmiech pojawiał się na twarzach wszystkich zawodników oraz zgromadzonej publiczności. Warunki były ciężkie ale szczęście dopisywało. Izabela Woźniak na Sancho uzyskała III licencję sportową natomiast Aleksandra Cebulak zdobyła ostatnie oczko potrzebne do uzyskania II klasy sportowej. W konkursie klasy N zwykłym pierwsze miejsce zajął Bartosz Kut (UKJ Lalin), druga była Joanna Cebulak (JKS Pogórze) a trzecia Agnieszka Bucka (JKS Pod Zubrem Niepołomice).

Najważniejszy konkurs dnia N zwykły z rozgrywką (120 - 125 cm) dubletem wygrał Robert Uchwat na Rivaldo, drugie miejsce zdobył na Enjoyu.

Niedzielne konkursy odbywały się już przy słonecznej pogodzie ale w dość sporym błocie. Warunki były ciężkie. W konkursie klasy N dwufazowym nasi zawodnicy nie zawiedli. Pierwszą lokatę zajął Robert Uchwat na Rivaldo a tuż za nim uplasowała sie Joanna Cebulak na Subiekcie. Kolejne eliminacje do Pucharu Podkarpacia, konkurs klasy N (wys. 120 cm) należał do zawodników z Lalina. Pierwsze miejsce wywalczył Bartosz Kut na Amonie, drugie Nikodem Jaźwa na Parade, trzecie Łukasz Kut na Analogu.


W tym samym czasie delegacja Uchwat Team , Kasia i Sławek, próbowali swoich sił na zawodach regionalnych w Chełmach Małych na Kaszubach. Parkur piękny,  pełen dużych wzniesień, był dla zawodników i koni nie lada wyzwaniem. Zawodnicy poradzili sobie doskonale o czym świadczą wyniki. Kasia na Sumaku przejechała parkur  podstawowy  klasy „N” dokładności na zero  a w rozgrywce (130 cm) zajęła IV miejsce. W tym samym konkursie II miejsce zajęła para Sławek i Flamenco.  Cyprys pod Sławkiem zwyciężył w konkursie klasy  „C” o wzrastającym stopniu trudności z „Jockerem”.

3a_400 

Sumak i Kasia walczą o dobry wynik w rozgrywce.


 

Oto fotorelacja z  zawodów z Glinika:

coevit1glinik_08.2008_400

Maja Uchwat i Coevit dzielnie pokonywali swój parkur...

coevit2glinik_08.2008_400

...Coevit skakał dobrze...coevit3glinik_08.2008_400

...i " na zero"...

czarliglinik_08.2008_400

Robert Uchwat i D'Charleston ambitnie podchodzili do przeszkód

dekoracja_enjoyglinik_08.2008_400

Robert Uchwat i Enjoy po udanym przejeździe w kl. N

dekoracja_robert_i_akaglinik_08.2008_400

Trener ze swoja zawodniczką Joanną Cebulak - zwycięska para

mithrylglinik_08.2008_400

Mithryl i Aleksandra Cebulak - było ciężko ale dali radę!

sorayaglinik_08.2008_400

Robert Uchwat i Soraya

sanchoglinik_400

zdobywczyni III licencji sportowej Izabela Woźniak i Sancho

eston_400

Magdalena Wróbel i Eston - UKS Rumak Miłocin

makiewicz_400

Monika Makiewicz i Latarnik - UKS Rumak Miłocin

krzysiu__dekoracja_400

zawsze uśmiechnięty Krzysiu Pomiankowski i Pielgrzym

poranek_400

Agnieszka Bucka i Poranek - JKS Pod Zubrem Niepołomice

sajgon_400

Łukasz Kut i Sajgon - UKJ Lalin

 

SZCZEGóLNE PODZIęKOWANIA SKłADAMY NASZYM:

fanklub_400

wiernym i wspaniałym fankom!!!

luzaczki_mielczanki_400

oraz ekipie luzaczek

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki