UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2008-08-27

Sukces na Mistrzostwach Polski Młodych Koni Łąck 22-24.08.

 W dniach 22-24 sierpnia w Łącku odbywały się Mistrzostwa Polski Młodych Koni w skokach.

Sławomir Uchwat prezentował 2 konie czteroletnie,  jednego pięcioletniego i jednego sześcioletniego.

         Najlepszym ogierem W Polsce w kategori koni 5-cio letnich to L-Cardan, własności i hodowli pana Romana Roszkiewicza. Ten przepiękny ogier zachwycał zarówno urodą jak i stylem skoku o czym świadczyć mogą oceny komisji. W pierwszy dzień zmagań L-Cardan mimo jednego błędu został oceniony na 8,1 pkt bonifikacyjnego. Półfinał to kolejna wysoka nota - 8,1. Dzięki wspaniałej jeździe Sławka w finale L-Cardan nie miał sobie równych. Ocena 8,5 zagwarantowała tej parze II miejsce i vice mistrzostwo w kategorii koni 5-cio letnich. To olbrzymi sukces zarówno dla Uchwat Teamu jak i dla hodowcy i właściciela tego wybitnego konia. Gratulujemy!

        W mistrzostwach brał również udział 6-cio letni Sumak, hodowli i własności także pana Romana Roszkiewicza. Pierwszy przejazd był bardzo obiecujący. W kolejnych parkurach niestety pojawiły się zrzutki i Sumak ostatecznie ukończył mistzostwa na 10-tej pozycji.

  Hokus i Bursztyn (wł. Roman Ferenc), startujące w kategorii koni czteroletnich,odnotowywały ładne, czyste i płynne przejzady ale nie do końca podobały się komisji sędziowskiej, których oceny za styl nie pozwoliły zdobyć tytuł mistrza wśród młodych koni.

 

lack_cardan

L-Cardan podczas dekoracji. Obok hodwca i właściciel Roman Roszkiewicz

lack_cardan2 

Po dekoracji

 

lack_cardan3_400

 

lack_trybuna_800 

 miła publicznoć

lack_bursztyn

 Bursztyn

lack_hokus 

 Hokus

lack_sumak 

Sumak


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki