UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2008-09-13

Kraków Swoszowice

12-13.09.2008 odbyły się zawody ogólnopolskie w Swoszowicach. Uchwatteam startował w składzie Kasia, Sławek i Robert Uchwat. 

Robert startował na na trzech koniach : Rivaldo, Enjoy i Colins PG. Pierwszego dnia zawodnik ten zdobył II i II miejsce w konkursie klasy "N" zwykły.

Kasia z powodzeniem startowała na 6-cio letnim Sumaku w konkursach o wysokości 130 i 135 cm, za każdym razem pokonując parkury z jednym błędem. Bardzo dobrze spisywała się klacz Gundi, która pod  Kasią w  drugi dzień zawodów zdobyła II miejsce w konkursie klasy "N" dwufazowy i X następnego dnia w konkursie klasy "N1" (125 cm).

Sławek startował na Cyprysie i Flamenco. Cyprys zajął drugiego dnia zawodów III miejsce w konkursie klasy "N" dwufazowy a Flamenco wyjechał do dekoracji niedzielnego konkursu  klasy "N" dwufazowy ( druga faza na zasadach konkursu szybkości).

W zawodach brały udział również reprezentantki JKS "Pogórze" -  Jagoda Strzępek na wałachu Namiro i Joannna Cebulak na Animo W i Subiekcie. Zawodniczka ta triumfowała  w niedzielnym konkursie klasy "N" i z powodzeniem pokonywała parkury w konkursach klasy "C".


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki