UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2008-12-14

III Eliminacje Halowego Pucharu Polski

Grand Prix Kuźni Nowowiejskiej dla Sławomira Uchwata!!!

Rywalizacja jak zwykle toczyła się w aż pięciu kategoriach. Bardzo trudny okazał się najważniejszy konkurs zawodów Grand Prix (145 cm) zaliczany do klasyfikacji HPP seniorów. W przejeździe podstawowym bez punktów karnych parkur pokonało tylko dwóch zawodników. Rozgrywkę na czas wygrał Sławomir Uchwat z JKS Pogórze Glinik Zaborowski na koniu Spot Drugi był Dawid Kubiak (zawodnik niezrzeszony). Trzecie miejsce z wynikiem 4 punkty karne i najlepszym czasem, zajął Krzysztof Mazur z Legii Warszawa, a czwarty był Krzysztof Ludwiczak z KJ Wachta Rosnówko.

Sławomir Uchwat tym wynikiem poprawił swoją pozycję w rankingu HPP seniorów na siódme miejsce.

janow_spot_400

Spot - samolot lub Spocik - samolocik :)

przejazd do pobrania TUTAJ

W kategorii OPEN w konkursie dwufazowym (135 cm) zobaczyliśmy: Roberta (Rivaldo, Colins), Kasię (Gundi, Sumak). Para Robert Uchwat  i Rivaldo zajęła  wysokie trzecie miejsce w konkursie i równocześnie zagwarantowała sobie trzecie miejsce po trzech eliminacjach w HPP OPEN. Katarzyna Uchwat punktowała tym razem na coraz lepiej spisującej się klaczy Gundi. Zajmując szóste miejsce w konkursie awansowała na siódme miejsce w rankingu HPP OPEN.

kuznia_sumak_400

Kasia na Sumaku (Carbid* Sao Paulo)

kuznia_colins

Robert Uchwat i Colins w finale malej rundy

Joanna Cebulak niestety nie zdobyła żadnych punktów i jak na razie zajmuje 12 miejsce w rankingu HPP OPEN.

W konkursach dodatkowych  startowali Sławomir Uchwat na trzech koniach Rosa, Figaro, Dialektyka oraz Aleksandra Cebulak na Asterix uzyskując dobre wyniki.

dekoracja_open_400

Dekoracja HPP open 135/140cm, Robert Uchwat i Rivaldo 3 lokata.

Zmagania w Kuźni były ostatnimi w ramach Pucharu Polski w tym roku. Teraz jeźdźcy i konie będą mieli czas na odpoczynek. Kolejne zawody odbędą się dopiero w lutym w Poznaniu i na początku marca w Sopocie. Wielki finał kończący cały cykl odbędzie się w ostatni weekend marca w Janowie Podlaskim.

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466