UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2009-03-19

Ssang Yong Kuźnia Cup

To były przedostatnie halowe zawody naszych zawodników. Do Kuźni zgłoszonych zostało 213 koni. Rozegrano 12 konkursów od klasy LL (90 cm) do C (130). Uchwat Team reprezentowali: Sławomir Uchwat (L-Cardane, Flamenco, Dialektyka, Sundance), Robert Uchwat (Rivaldo, D'Charleston, Enjoy) oraz Kasia Uchwat (Sumak, Gundi). 

W barwach JKS Pogórze startowały: siostry Cebulak - Joanna (Subiekt) i Aleksandra (Asierix), Jagoda Strzępek (Namiro), Izabela Woźniak (Sancho) oraz Krzysztof Poiankowski (Pilegrzym).

Wszyscy zawodnicy odnotowywali bezbłędne przejazdy w swoich knkursach, zajmując tym samym wysokie lokaty. 

Sobotnie konkursy klasy N i C odbywały się późnym wieczorem ale konie bardzo dobrze się spisywały. L-Cardan pod Sławomirem Uchwatem zajął V miejsce, a Sumak pod Katarzyną Uchwat  zajął 8 m-ce na ponad 80 koni w N-zwykłym.
W konkursie klasy C odnotowano tylko 5 bezbłędnych przejazdów, w tym naszych zawodników: Sławomir na Flamenco zajął IV lokatę natomiast Robert na Rivaldo był V-ty.
 
Niedzielne konkursy to kolejne wysokie lokaty. W klasie P z jokerem Robert na Enjoyu wywalczył II miejsce pokonując 72 pary. Bardzo dobre przejazdy odnotowano w klasie N. L-Cardan  wywalczył kolejne V miejsce, Kasia miała również bezbłędny przejazd na klaczy Gundi, zajmując w 12 m-ce (0pkt karnych).

 

 Bardzo dobre przejazdy Sławek miał również startując na Flamecno. Koń ten po chwilowej przerwie w startach powrócił w świetnej formie pokonując bezbłędnie konkursy klasy N i C.
      Prawdziwą niespodzianką była klacz Dialektyka, która w niedzielnym konkursie dokładności klasy C, po bezbłednym przejeździe, zakwalifikowała się do rozgrywki, by ostatecznie zająć 7 pozycję w konkursie. Klacz ta dopiero zaczyna nabierać doświadczenia w konkursach na takiej wysokości.
 
Bardzo dobrze spisywał się reprezentant JKS "Pogórze"-Krzysztof Pomiankowski, który po raz pierwszy, z dyżym powodzeniem startował w barwach naszego klubu w konkusach klasy L i P.
 

 

Oto fotorelacja z tych zawodów:

dekoracja_sawek_i_robert_c_400

Dekoracja po konkursie klasy C: Sławek na Flamenco i Robert na Rivaldo

sawek_dekor._400

Dialektyka w super formie! Dekoracja po konkursie klasy C

robert_dekor._p_400

II miejsce w konkursie z jokerem zdobył Robert

czarli_w_p_400

D'Charleston w bezbłędnym przejeździe w klasie N

rivaldo_w_akcji_400

Rivaldo w akcji...

subiekt_400

Para Joanna Cebulak i Subiekt: tu w bezbłędnym  konkursie C klasy 

jagoda_n_400

Para Jagoda Strzępek i Namiro - konkursy klasy N pokonywała bardzo ładnie

olka_400_01

Aleksandra Cebulak i Asterix

sancho_400

Izabela Woźniak i Sancho

 

Za tydzień naszych zawodników czeka finał Halowego Pucharu Polski, który odbędzie się w Janowie Podlaskim - trzymajcie kciuki!!! 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki