UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2009-03-28

Finał HPP

Drugiego dnia finałów Halowego Pucharu Polski rozegrano konkursy półfinałowe kategorii open oraz seniorskiej.
  W klasyfikacji open, przed ścisłym finałem,  na 4. miejscu uplasował się Robert Uchwat, na 10. Katarzyna Uchwat. Joanna Cebulak zajmuje 17 lokatę.

Sławomir Uchwat w najważniejszej grupie seniorskiej wywalczył po półfinale 6. pozycję.

kaska_gun_400

Kasia na Gundi. Parkur składał się z 11 przeszkód, 13 skoków. Wysokość 135cm. Był to jak dotychczas najtrudniejszy konkurs HPP open.

kaska_sum_400

Tym razem Sumak.

rob_col_400

Robert i siedmioletni Colins, dla którego ten parkur był nie lada wyzwaniem.

rob_riv_400

Rivaldo i Robert. Tu wjeżdżają w trudną kombinację. Okser z ciasnego najazdu, następnie 14m i szereg podwójny: okser - stacjonata.

aska_400

Joanna Cebulak i Subiekt.

slawek_spot_400

Najwyższe przeszkody skakali Sławek Uchwat i Spot. Konkurs półfinałowy HPP seniorów był jednocześnie Grand Prix Janowa Podlaskiego. Para wywalczyła w tym przejeździe 10. lokatę. Przeszkody sięgały 145cm.

Duży sukces odniósł zaprzyjaźniony z JKS Pogórze, reprezentant WKJ Lublin - Radosław Zalewski. Dosiadając klaczy Woomera, po bezbłędnym przejeździe w konkursie podstawowym i rozgrywce wywalczył 3. miejsce w Grand Prix, ulegając tylko czasem Grzegorzowi Kubiakowi i Krzysztofowi Ludwiczakowi.

radek_400

Radek Zalewski i Woomera.

Jutro finał finałów! Zapraszamy do pięknej janowskiej hali wszystkich miłośników skoków. Emocje gwarantowane !

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466