UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2009-07-11

ZO** Janów Lubelski 10-12 lipiec

W miniony weekend w Janowie Lubelskim odbyły się ogólnopolskie zawody w skokach przez przeszkody (ZO**).

Uchwat Team reprezentowali Katarzyna, Sławek i Robert Uchwat, natomiast JKS Pogórze: Michał Weresiński, Aleksandra i Joanna Cebulak, Krzysztof Pomiankowski.

Uchwat Team wystawił szereg koni, Startowały one od konkursów dla młodych koni po Grand Prix. Najlepszym wynikiem może poszczyćić się para Robert Uchwat i Rivaldo, która po bezbłędnym przejeździe w konkursie dwufazowym 140cm zwyciężyła w sobotnim konkursie dużej rundy.

Kolejnym dużym sukcesem było wywalczenie zwycięstwa w finale rundy młodych koni 6-cio letnich przez ogiera L- Cardan, który debiutował pod Katarzyną Uchwat. Ten koń podczas zeszłorocznych zawodów wygrał finał rundy młodych koni 5-cio letnich

Werner-W pod Sławomirem Uchwatem wygrał dwa konkursy koni 5-cio letnich oraz łączną klasyfikację na najlepszego 5-cio letniego konia zawodów

Dialektyka debiutowała w konkursach dużej rundy a w małej zdobyła dwukrotnie drugie miejsce.

Fotorelacja:

janw6_400

Rivaldo w drodze po zwycięstwo w sobotę.

janw7_400

to już druga faza 145cm.

janw8_400

Pierwsze zywcięstwo Rivaldo w konkursie DR!

janw3_400

wjazd w linię w niedzielnym Grand Prix. Wysokość przeszkód 140cm.

janw1_400

Ostatni rzut oka przed drugim nawrotem konkursu głównego...

janw2_400

Tak skacze para Rivaldo I Robert na wysokości 145cm.

janw4_400

Przedostatnia przeszkoda ... w tle widać szereg z dwóch stajonat po ok.150cm.

janw5_400

drugi nawrót Grand Prix zakończony pełnym sukcesem - przejazd bezbłędny.

Ostatecznie 9 lokata w konkursie Grand Prix, wynik łączny po dwóch nawrotach 8p./0p.

janw9_400

d'Charleston w finale rundy otwartej.

janw11_400

Charli w skoku nad Jockerem. Maksymalna ilość punktów bonifikacyjknych - 44.

janw12_400

Coevit w sobotnim konkursie małej rundy 130cm. Przejazd bezbłędny.

janow_cardan_01

L-Cardan zwyciężył w finałowym konkursie koni 6-cio letnich pod Katarzyną Uchwat

janow_cardan2

L-Cardan pod Katarzyną Uchwat nie zrobił ani jednego błędu!

janow_cancan

Cancan uzyskał noty na styl 7,9 oraz 7,8

janow_cargo

Ogier Cargo otrzymał noty 8,0 oraz 7,9

janow_werner

Ogier Werner W otrzymując noty8,3 oraz7,9 wygrał klasyfikację na najlepszego konia 5-cio letniego