UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2009-08-03

Mistrzostwa okręgu podkarpackiego

W dniach od 1-2 sierpnia odbyły się w Zabajce Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego  w skokach przez przeszkody.

Najliczniej obsadzona była kategoria seniorów gdzie do walki o medale stanęło 9 najlepszych jeźdźców z Podkarpacia.

Od początku rywalizacji prowadziła Joanna Cebulak na koniach Subiekt oraz Animo W  i to jej przypadł złoty medal. Trzecie miejsce i medal brązowy zdobył Sławomir Uchwat na koniach Negro oraz Spot. Czwarte miejsce do debiut nowej pary Katarzyna Uchwat i Dialektyka. Na miejscu piątym uplasował się Robert Uchwat na koniach Coevit i D` Charleston.

W kategorii juniorów zeszłoroczny tytuł obroniła Aleksandra Cebulak na koniu Asterix.

mo_zabajka

Medaliści Mistrzostw

Gratulujemy!

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466