UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2009-09-14

CSN Pezinok , Słowacja

W dniach12-13 września 2009r w Pezinku na Słowacji koło Bratysławy rozegrane zostały zawody rangi CSN. Na starcie pokazali się zawodnicy z siedmiu krajów na 300 koniach. Wszystko dlatego ze organizator postaral sie o najnowsze podłoże austriackiej firmy oraz dużą pulę nagród

Polskę reprezentowali Sławomir Uchwat  na trzech koniach: Spot, Admirał, L-Cardan oraz Joanna Cebulak na dwóch koniach: Animo W i Subiekt.

Pierwszego dnia zawodów najważniejszym wydarzeniem był konkurs 130 cm w którym wystartowało 120 koni. Miło nam poinformować że para Sławomir Uchwat i Admirał po zaciętej walce zdobyli pierwsze miejsce!!

VIDEO Z PRZEJAZDU

Drugiego dnia zawody zaczęły się pierwszym nawrotem Grand Prix 140cm w którym Spot pod Sławkiem zdobył wysokie czwarte miejsce

Następnym konkursem był finał małej rundy 135 cm, tutaj niepokonany był 6-cio letni L-Cardan, który jako jedyny zszedł w doborowej stawce poniżej 50 sekund.Jest to dla tej pary bardzo dobry prognostyk przed zbliżającymy się Mistrzostwami Świata Młodych koni w Lanaken . Ale o tym już w nasępnym newsie...

W ostatnim konkursie 120 cm zwykłym Joanna Cebulak na Subiekcie zajeła trzecie miejsce.

Niedługo zdjęcia i wyniki dla tej aktualności.

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466