UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2009-09-22

Czempionat Polski Młodych Koni

 

W miniony weekend 18-20 września w Kuźni Nowowiejskiej k/Żyrardowa odbyły się zawody ogólnopolskie w skokach przez przeszkody oraz I Czempionat Polski Młodych Koni.

Uchwat Team wystawił 8 koni. 

Najlepiej w prestiżowej kategorii koni siedmioletnich spisał się ogier Rivaldo ( wł. Remigiusz Makowski), dosiadany przez Roberta Uchwata, który wywalczył tytuł vice Championa Młodych Koni. Wałach Volontair (wł. Witold Dubiel) z dnia na dzień skakał coraz lepiej uzyskując ostatecznie IX miejsce.

 

rivkuznia1_400

 

Rivaldo pokonywał w Kuźni parkury 135 - 140cm.

 

rivkuznia2_400

 

Rivaldo wywalczył drugii w tym roku tytuł na Championatach młodych Koni.

VIDEO VOLONTAIR

W rywalizacji koni pięcioletnich najlepsza okazała się klacz Chita, dosiadana przez Sławomira Uchwata (wł. Krzysztof Pomiankowski) która zdobyła czempionat młodych koni. Na 4 parkury wraz z rozgrywką nie popełniła żadnego błędu a do tego była najszybsza.Wałach Negro z jednym błędem ukończył mistrzostwa na ósmej pozycji. Wałach Giogrio z jednym błędem i nieznacznym przekroczeniem normy czasu był IX

 

 

 kuznia_deko_chita_01

VIDEO z rozgrywki!!

 Czempionka w kat. koni 5-cio letnich dekorowana przez właściciela obiektu p. Jacka Wargallę.

klacz CHITA (Chico`s Boy* Feinergraf) wł. Krzysztofa Pomiankowskiego

 

Wielkie gratulacje Panie Krzysiu! 

Ps. dobry zakup w dobrej stajni!

 

 

 


 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki