UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2009-10-05

Wielki finał Pucharu Podkarpacia w Gliniku Zaborowskim

Już dziś zapraszamy kibiców do Glinika Zaborowskiego. Ostateczne rozstrzygnięcie w Pucharze Podkarpacia zapadną w dniach 10-11 październik. Będą to ostatnie w naszym regionie zmagania na otwartym hipodromie.

Regulamin Pucharu zezwala na odrobienie strat podczas ostatnich zawodów. Stąd nikt nie może być pewny ostatecznego sukcesu. Do Glinika Zaborowskiego przyjadą prawie wszyscy do tej pory najlepsi zawodnicy. Z informacji jakie można uzyskać od zawodników wynika, że wybiorą swoje najlepsze konie. Liderzy klasyfikacji, zajmujący miejsca ex equo ,czyli Sławomir Uchwat wystartuje na Admirale i Dialektyce oraz Joanna Cebulak (Animo W i Subiekt) . Praktycznie wszyscy z pierwszej dziesiątki mają szansę na ostateczne zwycięstwo. A w stawce tej są zarówno ci bardzo doświadczeni: jak Michał Kaźmierczak, który wystartuje na Cando i Apokalipsa, Robert Uchwat na Rivaldo, Katarzyna Uchwat na L- Cardan oraz młodsi głodni sukcesów zawodnicy jak bracia Kutowie czy Aleksandra Cebulak i Krzysztof Pomiankowski.

                Zapraszamy więc na półfinał w sobotę 10 października o godzinie 1600 oraz w niedzielę 11 października na wielki finał rozegrany na trudnym dwunawrotowym konkursie klasy C na godzinę 1530. Całość niedzielnej imprezy będzie retransmitowana w rzeszowskiej TVP.

 

A oto kilka fotek z ostatniej kwalifikacji z Zabajki 3-4.10.2009

 

 

zabajka_10_2009_3
 

 Kasia Uchwat na L- Cardan zajęła 3 miejsce w kwalifikacjach do Pucharu Podkarpacia

 

zabajka_10_2009_6

 

Volontair pod Sławomirem Uchwatem zajęli IV pozycję w Zabajce. Dzięki temu utrzymał on pierwszą pozycję przed finałowymi zmaganiami

 

 zabajka_10_2009_8

 Katarzyna Uchwat wywalczyła również III lokatę w głównym konkursie rozgrywanym w Zabajce o Memoriał Witolda Koryla

 zabajka_10_2009_7

Ta para powoli dociera się przed zbliżającym się Halowym Pucharem Polski, podczas którego będą startować w kategorii "Open"

giorgio1_400_01

Robert Uchwat będzie bronił tytułu (w Zabajce kwalifikacje jechał na Giorgio)...

Fot. Maja Bylinowska-Uchwat


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki