UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2009-12-08

CSI ** Katowice

W dniach 3-6.12.2009r na spodku w Katowicach już po raz drugi rozegrane zostały zawody rangi CSI** Uchwat Team reprezentowali Sławomir Uchwat  na Admirale i Spocie oraz Katarzyna Uchwat  na 6-cio letnim ogierze L-Cardan.

Sławek startował w konkursach małej i dużej rundy, zdobywając niejednokrotnie nagradzane lokaty. Najlepszy rezultat uzyskał na Admirale, zdobywając 3 miejsce w konkursie małej rundy. Spot w konkursie dużej rundy 145 cm po jednym błędzie był na 12 pozycji.

Video z przajzdu Spot Sławomir Uchwat duża runda

VIDEO

 

Dla Kasi start w katowickim spodku był  wyróżnieniem i nie lada wyzwaniem, z którym ta para bardzo dobrze sobie poradziła, startując w konkursach należących do grupy "U25". Kasia w czwartkowym konkursie 125 cm po zerowym przejeździe zdobyła 10 lokatę a w sobotę w konkursie o wysokości 130cm, również po bezbłędnym przejeździe, pozycję 13-tą.

Video z przejazdu L- Cardan i Katarzyna Uchwat 130 cm z wyboru trasy

 VIDEO

csi_katowice 

L-Cardan pod Katarzyną Uchwat

 

Video z przejazdu Sławomira Uchwata na Admirale

VIDEO

 katowice_admiral

 Video z przejazdu Katarzyny Uchwat na L- Cardan

VIDEO


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki