UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2009-12-15

CSN Poznań- Cup 11-13 grudzień 2009r.

W miniony weekend na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się impreza sportowo-widowiskowa Poznań-Cup. W części sportowej odbyły się aż 22 konkursy w skokach. Najważniejszy z nich Grand Prix wygrał Leszek Gramza z OSK Michalscy Trzebnica na Gambo, który w dwuosobowej rozgrywce pokonał będącego ostatnio w świetnej dyspozycji Krzysztofa Ludwiczaka, który w tym konkursie startował na 7-letniej Boliwii. Z kolei na trzeciej pozycji uplasował się Sławomir Uchwat na Spocie, który miał najlepszy czas przejazdu podstawowego spośród tych, którzy popełnili w nim po jednym błędzie.

 

VIDEO Grand Prix Spot

 

targi_deko2_400
 
 
targi_deko1
Dekoracja po konkursie Grand Prix

 

Sławomir Uchwat bardzo dobrze spisywał się również na pozostałych dwóch koniach.

W konkursie dużej rundy w sobotni wieczór para Sławomir Uchwat i Dialektyka  pokonali  bezbłędnie parkur podstawowy 140 cm oraz  rozgrywkę na wysokości 145 cm. Konkurs ten rozgrywany był o nagrodę prezydenta miasta Poznań, z rąk którego Sławek odebrał puchar za trzecie miejsce.  9 -cio letnia klacz Dialektyka debiutowała również  w konkursie GP zajmując w nim 9 pozycję.

 

VIDEO Grand Prix Dialektyka

 

targi_dialektyka3_400

 

VIDEO  140 o nagrodę prezydenta miasta Poznań Dialektyka

 

 targi_dialektyka2_400

 Dialektyka udanie debiutowała w konkursie Grand Prix

 

W konkursach małej rundy startował 6-cio letni L- Cardan, który dwukrotnie był w dekoracji. W piątek w konkursie otwarcia zajął piąte miejsce, a w finale małej rundy (135 cm) wysoką szóstą pozycje.

 Wyniki na stronie Tarant Events - zobacz

Zawody te zakończyły udany sezon startowy w 2009r.  Następne starty na arenie ogólnopolskiej zaczynamy od Pucharu Polski w lutym 2010 roku.

 

pozna_targi2
 

 Stoisko targowe firmy "GALA inż. Włodzimierz Uchwat" - głównego sponsora

UCHWAT TEAM-u

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki