UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2010-03-27

Halowy Puchar Polski Wrocław 26-28.03.2010

Pierwszy dzień zawodów pokazał, że konie są w dobrej formie.

L- Cardan i Katarzyna Uchwat po bezbłędnym przejeździe w dwóch fazach w konkursie małej rundy 130/130 cm zajęła 20 miejsce na 130 startujących. W tym samym konkursie  bardzo dobrze spisała się Dialektyka, która zajęła trzecie miejsce!  W konkursie dużej rundy 140 cm ta sama para po bezbłędnym przejeździe zajęła miejsce szóste.

Dzisiaj o 17.30 Katarzyna Uchwat i L-Cardan  walczyli w kategorii OPEN. Na 36 par zajęli wysoką dziesiątą pozycję. Po tych ostatnich piątych eliminacjach pozostało tylko walczyć o czołowe lokaty w finale Halowego Pucharu Polski. Dotychczas Katarzyna Uchwat zajmuje 10 lokatę na 60 sklasyfkowanych  jeźdźców.

W konkursie Grand Prix Słąwomir Uchwat zajął 27 pozycje z dwoma błędami. Oznacza to, że przed finałowymi zawodami zajmuje on 20 pozycję na 51 sklasyfikowanych.

wroclaw_dialektyka1
Dialektyka w konkursie Grand Prix Wrocławia

wrocaw_subiekt_1
Subiekt udanie debiutował pod Sławomirem Uchwatem w konkursach rundy otwartej i małej rundy, wygrywając jeden z konkursów.
wrocaw_subiekt_3

Dialektyka w konkursie 130 cm zajęła trzecie miejsce!

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466