UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2010-04-03

Finał Halowego Pucharu Polski 2009/2010

W dniu 21 kwietnia 2010 r. w czasie posiedzenia Zarządu PZJ, wspólnie z Dyrektorem HPP p. Szymonem Tarantem zdecydowano o uznaniu klasyfikacji zastanej w tym cyklu w momencie jego zakończenia jako końcowej  HPP 2009/2010 i tak:
-  Seniorzy zgodnie z rankingiem po wszystkich zawodach eliminacyjnych;
- w kategorii OPEN uwzględniającą wyniki konkursów rozegranych w Janowie Podlaskim w dniach 9 i 10 kwietnia 2010 r.

Katarzyna Uchwat po eliminacjach zajmowała pozycję dziesiątą. Półfinał rozegrano w sobotę rano na parkurze o wysokośi 135 cm. L-Cardan skakał świetnie i uzyskał w półfinale V miejsce. Dzięki temu Katarzyna Uchwat awansowała w końcowej klasyfikacji na pozycję piątą!

Poniżej video z przejazdu półfinałowego

 

Sławomir Uchwat w eliminacjach startował na koniach: 9-letniej klaczy Dialektyka, 9 -letnim ogierze Admirał oraz na doświadczonym Spocie - 11 letnim wałachu rasy hanowerskiej. To na tym ostatnim punktował dwukrotnie zajmując VI i X pozycję w konkursach eliminacyjnych. Ponieważ nie rozegrano żadnego konkursu finałowego ostateczna pozycja w Halowym Pucharze Polski wynika na podstawie eliminacji. Sławomir Uchwat został sklasyfikowany na XVII pozycji!

 

Gratulujemy!

 

Nasze konie z eliminacji do HPP 2009/2010

 

spodek_cardan
7 mio letni ogier L-Cardan (Carbid*Lafontaine*Lungau) wł. Roman Roszkiewicz
 
 janow_spot

 11- letni wałach SPOT (Sao Paulo*Genever) wł. Roman Roszkiewicz

 

torwar_dialektyka 

 9-letnia klacz DIALEKTYKA (Leandro* Charakiernyj xx) wł. Weronika Tyndel

 

katowice_admiral

9-lenir ogier ADMIRAŁ wł. Witold Dubiel


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki