UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2010-05-14

Grand Prix wygrane dubletem!!!

Podczas krakowskich zawodów Uchwat Team reprezentowali: Robert Uchwat ( Rivaldo, D'Charleston oraz Giorgio) i Sławomir Uchwat (Dialktyka, Cancan, Cargo).

Już podczas pierwszego dnia zawodów nasi zawodnicy spisali się na medal! Konkurs  Dużej Rundy (140cm) należał do Roberta i Rivaldo, trzecią lokatę zdobyła Dialektyka pod Sławkiem.  W konkursie Małej Rundy (130) zwyciężył Sławomir na Dialektyce, na piątej pozycji uplasował się po bezbłędnym przejeździe Robert na D'Charlestonie. Rundę Młodych Koni 5-cio latków wygrał Sławomir na Can Canie, do niego również należało miejsce trzecie na Cargo.

Kolejny dzień przyniósł nowe sukcesy.  Sobotni konkurs Dużej Rundy, tym razem, przypadł Sławkowi i Dialektyce! Para Robert Uchwat i D'Charleston nie pozostawili szans rywalom w Małej Rundzie.

Sobotni konkurs Rundy Młodych Koni 5-cio latków dubletem wygrał Sławek na swoich młodych podopiecznych.

...Ale dopiero starty niedzielne postawiły "kropkę nad i"...

Finał Rundy Młodych Koni 5-cio latków podwójnie wygrał Sławomir Uchwat zajmując kolejno pierwsze miejsce na Cancanie, drugie na Cargo.

W finale Małej Rundy Robert Uchwat i D'Charleston wywalczyli trzecie miejsce. Konkurs wygrał Łukasz Kut z KJ Lalin na Arcygrafie II.

W konkursie finałowym zawodów Grand Prix Sławomir Uchwat i Dialektyka wywalczyli miejsce pierwsze, na drugim miejscu uplasował się Robert Uchwat i Rivaldo.

JKS Pogórze reprezentowali na tych zawodach: Katarzyna Darłak (Colins), Krzysztof Pomiankowski (Chita) oraz Michał Weresiński (Colorado W).

Zapraszamy na fotogalerię autorstwa Maji Bylinowskiej-Uchwat"

sawekirobert1_400

"Nasi zwycięzcy"

A tak, w ciężkich warunkach i strugach deszczu walczyli o swoje zwycięstwa:

riv1_400_01

pierwszy nawrót Grand Prix Rivaldo pokonał w pięknym stylu...

dialektyka1_400

...Dialektyka dzielnie stawiała czoła wysokim przeszkodom...

riv2gpkkjk2010_400

...potrójny szereg nasze konie...

dialektyka2gpkkjk2010_400

...pokonały bezbłędnie...

deszcz_400

...ostatnie spojrzenie na parkur przed drugim nawrotem - dobry plan przyniósł zwycięstwo!

riv2gpkkjk2010_400_01

...drugi nawrót konkursu był bardzo emocjonujący...

dekorgpwszyscy_400

...Pierwsza czwórka Grand Prix:(od prawej) Sławomir Uchwat (I), Robert Uchwat (II), Tomasz Kumorek (III) oraz Gerard Grutza (IV)

sawek1_400

Sławek odbiera gratulacje i puchar...

szabla_400

...oraz piękną grawerowaną szablę...

robert1_01

Zadowolony Robert już po dekoracji...

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466