UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2010-05-28

CSI* Pezinok

areal_rozalka

W dniach 28-30 maj 2010r. rozegrane zostały zawody międzynarodowe w Słowackim Pezinku.

Sławek Uchwat zabrał ze sobą cztery konie: Dialektykę, L-Cardana, Negro i Subiekta. Na zawody udał się również reprezentant JKS "Pogórze" Michał Weresiński z Kolorado W.

I i II miejsce  w finale średniej rundy dla SUBIEKTA i L- CARDANA!

Do konkursu 135 cm z rozgrywką 140cm zakwalifikowało się 40 najlepszych par z dwóch kwalifikacji. Do rozgrywki przystąpiło 9 z nich, w tym Sławek na dwóch koniach. Po bezbłędnych przejazdach i najkrótszych czasach zwyciężył podwójnie.

Subiekt final medium tour. 135 cm z rozgrywka. I miejsce

L-Cardan I kwalifikacja medium tour. I miejsce

VII miejsce w finale rundy młodych koni dla NEGRO.

6-cio letni Negro  wygrał I kwalifikację dla młodych koni, oraz zakwalifikował się do rozgrywki w finałowym przejeździe. Po bardzo szybkiej jeździe i błędzie na ostatniej przeszkodzie zdobył 7 miejsce w tym finale.

Negro I kwalifikacja . I miejsce!

II miejsce w dużej rundzie dla DIALEKTYKI

Dialektyka bardzo dobrze radziła sobie  w konkursach dużej rundy. W czwartek zdobyła II lokatę, w piątek miała jedną zrzutkę na ostatniej przeszkodzie, a w konkursie Grand Prix zajęła 30 pozycję.

Dialektyka I kwalifikacja. II miejsce

Pozostałe dekorowane miejsca to:

I miejsce Negro 120 cm dwufazowym (młode konie)

I miejsce L-Cardan 130 cm dwufazowy (medium tour)

V miejsce Subiekt 130 cm dwufazowy (medium tour)

IV miejsce L-Cardan 130 cm zwykły (medium tour)

pezinok_deko

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466