UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2010-11-21

HPP + ZO**Kuźnia Nowowiejska

To był prawdziwy jeździecki maraton. W drugiej kwalifikacji PGNiG Halowego Pucharu Polski w skokach przez przeszkody, która odbyła się w 19-21 listopada w Nowej Wsi koło Żyradowa wystartowało 180 zawodników na ponad 300 koniach.

W konkursie Grand Prix, który odbył się w sobotę do przejazdu podstawowego zapisanych zostało ponad 40 par. Jednak bez zrzutki do celowników końcowych dojechały tylko trzy z nich. Walka w finałowym barażu była zacięta, każdy z zawodników jechał na 100% swoich i konia możliwości. Ostatecznie wygrał junior Warszawskiego Klubu Jeździeckiego Krzysztof Retka na koniu Don Roberto, a wyprzedził starszych i bardzie doświadczonych od siebie zawodników Sławomira Uchwata z JKS Pogórze na L-Cardan i Krzysztofa Mazura z Legii Warszawa na Fantazji.

 


7 mio letni ogier L-Cardan w Grand Prix Kuźni

 

Para Robert Uchwat i Giorgio nie popełniła na tych zawodach ani jednego błędu, pokonując przez wszystkie dni zawodów konkursy klasy C (130 cm) " na zero". W niedzielnym konkursie klasy C1 dwufazowym (135/140) wywalczyli trzecią lokatę tuż za Michałem Tyszko (Legolas V) oraz Mściwojem Kieconiem (Claudius).

Robert na Giorgio w finale małej rundy

 

 W II kwalifikacjach HPP Open C Katarzyna Uchwat razem z L-Cardan zajęła 8 lokatę.

 

 

Katarzyna Uchwat na 6-cio letnim wałachu Negro(Now oor Never*Graf Grannus)

Kolejne konkursy z cyklu PGNiG Halowego Pucharu Polski odbędą się w grudniu w Poznaniu podczas imprezy o nazwie Cavalida. Tam najpierw w piątek 10 grudnia rywalizować będą seniorzy, a potem w sobotę businessmani. Jeźdźcy wszystkich kategorii wrócą do zmagań o Puchar Polski po zimowej przerwie w ostatni weekend lutego podczas zawodów W Lesznie. Wielki finał rozgrywek odbędzie się w dniach 8-10 kwietnia 2011 roku w Janowie Podlaskim.


cardan_kuznia
L-Cardan w GP Kuźni 
 
deko_kuznia 
Dekoracja za II miejsce w konkursie Grand Prix
 
robertdekor
Dekoracja finału malej rundy

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki