UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2011-02-06

Sprawdzian przed sezonem.

 W dniach 4-5 luty Katarzyna i Sławomir Uchwat brali  udział w konsultacjach i parkurach otwartych na terenie nowego ośrodka jeździeckiego w Michałowicach. Założycielami klubu jest rodzina państwa Szarych. Stąd wzięła się nazwa klubu jak i cały wystrój wnętrz - pastele i odcienie szarości:). Obiekt położony jest na 11 ha terenu. Stojąc na terenie obiektu można podziwiać miejsca oddalone o kilka kilometrów w każdym kierunku.

Do naszej dyspozycji otrzymaliśmy przestronne boksy, małą halę (23 x 48m), dużą halę (30 x 66m) - z widownią. Konie Uchwat Team, które brały udział  w tym wydarzeniu to dwa 5-cio latki: Esencja i Desperado, jeden 6-cio latek: Cargo, jeden 7-mio latek: Negro, jeden 9-cio latek: Lord Lennox XIX.

Piątkowe konsultacje z p. Witoldem Niemojewskim trwały kilka godzin. Praca z takim trenerem to dużo konsekwencji i wielka przyjemność.

Wyniki uzyskane w trakcie parkurów napawają optymizmem. W najwyższym konkursie klasy C (130cm) wszystkie konie Uchwat Team pokonały parkur bezbłędnie: Negro pod Katarzyną Uchwat, Cargo (debiut!!!) i Lord Lennox  obydwa pod Sławomirem Uchwatem.

Parkury otwarte to bardzo dobry element szkolenia młodych koni jak i niedrogi sprawdzian umiejętności jeźdźców.

 

 

hala_szary
duża hala (30m x 66m) 
 
 
Negro
 
 
 
Przejazd z konkursu klasy C. Sławomir Uchwat na 6-cio letnim Cargo
 
 
 
Lord Lennox
 
 

 strona internetowa KJ szary:

http://www.kjkszary.com.pl

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki