UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2011-03-07

Halowy Puchar Polski 2010/2011

Zacięta walka w HPP OPEN C

Sobotnie popołudnie na każdy zawodach HPP to czas rozgrywania konkursów kategorii OPEN. W przedostatniej kwalifikacji walka była bardzo zacięta. Najliczniej obsadzona była najtrudniejsza z kategorii – klasa C. Wygrała w niej świetnie spisującą się już od zawodów w Lesznie Magdalena Kamińska z KJ Zbrosławice, która tym samym po niepowodzeniu dotychczasowy liderki Marzeny Chociej z Tornado Szczecin (ona miała zrzutkę w przebiegu podstawowym) objęła prowadzenie w rozgrywkach. W Sopocie na pozycji drugiej uplasowała się Katarzyna Uchwat z JKS Pogórze, która dzięki temu awansowała z odległej 22 pozycji na miejsce 6. Z kolei na miejscu trzecim podobnie jak tydzień temu w Lesznie konkurs OPEN C ukończyła Hanna Roszkiewicz z KJ Kunowo.

Negro pod Katarzyną Uchwat walczą o punkty w Pucharze Polski w kategorii OPEN

Niedzielny konkurs Grand Prix Sopotu – IV kwalifikację PGNiG Halowego Pucharu Polski w skokach przez przeszkody wygrał zawodnik KJ Alexander Elizówka Bogusz Dąbrowski na koniu Rivera L

W tak wysokim konkursie debiutował  8 -letni ogier L-Cardan pod Sławomirem Uchwatem. Para ta  uplasowała się na 10 pozycji. Kolejne ostatnie w tym sezonie zawody kwalifikacyjne Pucharu odbędą się w dniach 18-20 marca we Wrocławiu, a całość zmagań zakończy finał w Janowie Podlaskim w dniach 8-10 kwietnia.

Pozostałe wyniki:

piątek- Negro, MR dwufazowy-0/0 pkt (18 m-ce)

sobota-L-Cardan, MR zwykły -0 pkt (10 m-ce) ; DR dwufazowy (druga faza szybkości- 5-te m-ce)

niedziela- Negro, Finał MR - 0/4 pkt , L-Cardan, Grand Prix 145cm -8 pkt (10 m-ce)

dekoracja_onep

Puchar za drugie miejsce w kategorii Open C w rękach Katarzyny Uchwat

negro1_01

Negro w sopockiej hali prezentował doskonałą formę

cardan2

8-mio letni L-Cardan pod Sławomirem Uchwatem...

cardan_02

...debiutował w konkursie klasy CC1 (145 cm)

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466