UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2011-04-12

Finał Halowego Pucharu Polski

negro_janw2011

W minioną niedzielę zakończył się, trwający od października 2010 do kwietnia 2011, cykl rozgrywek Halowego Pucharu Polski. Jak co roku wielki finał odbył się w Janowie Podlaskim. Cztery dni zmagań w janowskiej hali dostarczyły wielu  sportowych wrażeń na najwyższym poziomie.  Finał w każdej z kategorii był bardo emocjonujący. Do końca nie było wiadomo kto zwycięży a medale złote powędrowały do zawodników, którzy nie prowadzili w klasyfikacji generalnej w każdej z kategorii, prócz kategorii Open Business.

Uchwat Team reprezentowała tylko jedna zawodniczka, Katarzyna Uchwat, która na koniach L-Cardan (wł. Roman Roszkiewicz) i Negro (wł. Marta Roszkiewicz), walczyła o jak najwyższą pozycję w kategorii  Open C. Do Janowa przyjechała, po ostatnich rozgrywkach we Wrocławiu, plasując się na 11-tej pozycji. Po półfinale awansowała na pozycję 9-tą. Bezbłędny przejazd w drugim nawrocie Katarzyny Uchwat i Negro sprawiły,  że para ta zajęła w klasyfikacji końcowej pozycję 4-tą.

Kategorię Open C wygrała reprezentantka JKS „Pogórze” Barbara Kollar na koniu Caprioland.

Przejazd półfinałowy i II nawrót finału

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466