UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2011-05-03

7-8 maj I kwalifikacja OPP 2011

Blisko 100 koni wystartuje w najbliższy weekend w I kwalifikacji  „Developres Otwarty Puchar Podkarpacia 2011”

Ponad 50 zawodników blisko 100 koniach wystartuje w pierwszej kwalifikacji OPP w skokach przez przeszkody, która odbędzie się w dniach od 7- do 8 maj na hipodromie w JKS „Pogórze” w Gliniku Zaborowskim.

Na listach startowych zobaczymy zawodników z pięciu województw oraz ze Słowacji. Będzie zwycięzca poprzedniej edycji pucharu Katarzyna Uchwat, najwyżej sklasyfikowany zawodnik rankingu ogólnopolskiego Michał Kaźmierczak (22 m-ce), mistrz okręgu Podkarpackiego seniorów Adam Kaźmierczak.

W sobotę zmagania trwać będą od godziny 10.00. O godzinie 17.00 rozpocznie się najważniejszy konkurs dnia o nagrodę Burmistrza Strzyżowa. Przeszkody będą ustawione na wysokości 125 cm. Wieczorem natomiast organizatorzy zapraszaja uczestników na "Riders Party" od godziny 19, które poprowadzi znany wszystkim Maciek Florek - zwycięzca pierwszej edycji "YCD po prostu tańcz!
W niedzielę 8 maja emocjonować się będziemy walką najlepszych skoczków w trzech kategoriach. 11.00  - kategoria brązowa, 13.00 -  kategoria srebrna, 14.30 –kategoria złota.  Konkursy kwalifikacyjne OPP będą retransmitowane przez  TVP Rzeszów .


Sponsorem I kwalifikacji OPP jest „Siedlisko Janczar” z Pstrągowej.  „Siedlisko Janczar” to idealne miejsce dla organizacji rodzinnych uroczystości, wypoczynku, krótkich weekendowych pobytów, zielonych szkół, wakacji w siodle, nauki jazdy konnej, a także spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych i wyjazdów służbowych. Ośrodek dysponuje nowoczesną i komfortową bazą noclegowo- gastronomiczną i konferencyjną oraz stadniną koni.
Organizatorzy  OPP poza rozgrywkami typowo sportowymi, chcą promować jeździectwo wśród szerszej rzeszy kibiców, którzy pojawiać się będą na trybunach hipodromów oraz oglądać będą zmagania najlepszych skoczków w mediach.  Stąd przygotowano dodatkową ofertę tj: przejazdy na kucykach, przejazdy bryczką, pokazy .


Szczegółowe informacje o zawodach i cyklu rozgrywek można śledzić na bieżąco na www.oppskoki.pl,   a mapę dojazdu do Glinika Zaborowskiego znajdziecie Państwo na www.uchwatteam.pl


Program zawodów w Gliniku zaborowskim:
7 maj (sobota)
•    10.oo – 16.30 – konkursy wstępne OPP (4 konkursy klas LL,L,P,N)
•    17.00 – konkurs klasy N1 o nagrodę Burmistrza Strzyżowa
8 maj (niedziela)
•    11.oo – I Kwalifikacja OPP w kategorii BRĄZOWEJ o nagrodę „Siedliska Janczar”
•    13.oo – I kwalifikacja OPP w kategorii SREBRNEJ o nagrodę „Siedliska Janczar”
•    14.3o – I kwalifikacja OPP w kategorii ZŁOTEJ o nagrodę „Siedliska Janczar”UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki