UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2011-05-04

ZO *** Bogusławice 1-3 maj

1-go maja rozpoczęły się zmagania zawodników na ZO*** w Bogusławicach.
Uchwat Team reprezentował Sławomir Uchwat z końmi: 5-cio letnim Desperado, 6-cio letnimi: ogierem Can Can i wałachem Cargo, 7-letnim Negro oraz 8-mio letnim L-Cardan.
          Już w pierwszym dniu zmagań (niedziela) Sławomir odniósł sukces wygrywając konkurs koni 6-cio letnich na Can Canie notą 8,5pkt. Konkurs Dużej Rudny wygrał podwójnie zajmując I miejsce na L-Cardanie natomiast na młodym debiutującym w tak dużym konkursie Negro pozycję drugą.

L-Cardan I miejsce w konkursie DR140 dwufazowy

Negro II miejsce w konkursie DR 140 dwufazowym

Starty poniedziałkowe przyniosły kolejne dobre wyniki. W konkursie klasy C (130) dwufazowym po bezbłędnym przejeździe Sławomir Uchwat i Cargo uplasowali się na III pozycji. Konkurs Dużej Rundy klasy CC1 (145cm) młodziutki Negro pokonał z jednym tylko błędem. Podobny wyniki - 4pkt karne - zaliczył ogier L-Cardan.

Wtorkowe finały przyniosły naszemu zawodnikowi kolejne sukcesy! W finale Małej Rundy (135cm) Sławomir na wałachu Cargo zajął pierwsze miejsce natomiast Negro wywalczył pozycję trzecią.
          Doskonałą lokatę II zajął ogier L-Cardan w konkursie Grand Prix (150cm)!!!

Cargo I miejsce w finale MR 135 dwufazowy
Składamy duże podziękowania dla firmy Awil Horse z Katowic, która pomogła zawodnikowi w udziale w zawodach.

bogusawice_dekoracja
L Cardan I miejsce DR, II miejsce GP

bogusawice_dekoracja_cancan
Ogier Cancan, I miejsce w RMK z notą na styl 8,5 pkt

bogusawice_negro
Negro udany debiut w DR 140 II miejsce

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466