UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2011-06-28

III memoriał majora ''Hubala''

        III memoriał majora "Hubala" w tym roku odbędzie się w dniach od 1-3 lipca na hipodromie JKS "Pogórze" w Gliniku Zaborowskim. W tym roku zawody zyskały rangę zawodów międzynarodowych CSN z pulą nagród w wysokości 35.000 zł.

       W konkursach dużej rundy organizator - UCHWAT Team zaproponował  4 konkursy zaliczane do rankingu PZJ, w tym konkurs Grand Prix z pulą nagród 10.000 zł. Gospodarzem toru będzie Szymon Tarant, który w tym roku jest również projektantem parkurów Mistrzostw Polski.
      Zawody rozgrywane będą w ramach czterech rund: młodych koni 4, 5, 6-cio letnich, otwartej, małej i dużej. JKS "Pogórze" w Gliniku Zaborowskim dysponuje dwoma piaskowymi placami z podłożem typu "all weather".  Oprócz placów do dyspozycji uczestników są stajnie letnie, murowane, myjki dla koni,  nowoczesny komplet przeszkód firmy "Gala”, trybuny dla VIP oraz publiczności.  Klub położony jest w malowniczym obszarze pogórza Czarnorzecko- Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego.
      W poprzednich latach gośćmi zawodów o memoriał "Hubala" byli m.in.: Grzegorz Kubiak, Jacek Zagor, Łukasz Jończyk, Michał i Mateusz Tyszko, Michał Kaźmierczak i wielu innych utytułowanych zawodników.
     Organizator dysponuje ograniczoną ilością 70 boksów. W przypadku dużego zainteresowania pierwszeństwo mają konie startujące w dużej i małej rundzie.

   Oficjalna strona majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala": www.majorhubal.pl

   Strona internetowa Uchwat Team, na której można uzyskać więcej informacji o zawodach:  www.uchwatteam.pl

 

parkur_1_1_800

 

Hipodrom w JKS "Pogórze"

 

prezes_800Zapraszam prezes JKS "Pogórze" Włodzimierz Uchwat


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki