UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2011-07-15

Polsko- Słowackie regionalne zawody w skokach

W miniony weekend na terenie naszego ośrodka odbyły się regionalne zawody w skokach przez przeszkody.

W zawodach uczestniczyło aż 100 par!!! W poszczególnych konkursach zacięta rywalizacja pomiędzy zawodnikami zagwarantowała spore emocje.Nie łatwe, ale bardzo ciekawe parkury stawiał Sławomir Uchwat.

W głównym konkursie zawodów - Grand Prix o wysokości 130/135 cm obejrzeliśmy 15 par, przed którymi gospodarz toru postawił nie lada zadanie. Tylko dwie pary dostały się do rozgrywki: Robert Uchwat i Giorgio (JKS Pogórze) oraz Łukasz Kut i Analog (KJ Lalin). Po zaciętej walce w rozgrywce na pierwszej pozycji uplasował się Łukasz, druga lokatę wywalczył Robert natomiast miejsce trzecie Juraj Koprivnak na Darte Christen z Koprovnak Rafajovce. Kolejne miejsca zajęli: Tomasz Zelek i Zulana (FKJK Zatoka), Robert Uchwar i D'Charelston (JKS Pogórze), Mackovjak Peter i Calderon (JK Mackovjak) oraz ponownie Tomasz Zelek i Volontair 3.

 

Oto skrót wyników:

SOBOTA:

Konkurs klasy LL 80cm dokładności (obejrzeliśmy 41 przejazdów):

I - Duricova Nicola, Kali

II - Duricova Nicola, Kali

III - Edyta Wajda, Dexter (UKJ Fort Łuczyce)

 

Konkurs klasy L zwykły (obejrzeliśmy 51 przejazdów):

I - Magdalena Wróbel, Gaja (JKS Pogórze)

II - Gabriela Duszkiewicz, Casablanca (BPK)

III - Sylwia Mazur, Ontario W (JKS Pogórze)

 

Konkurs klasy P zwykły (obejrzeliśmy 40 przejazdów):

I - Magdalena Wróbel, Gaja (JKS Pogórze)

II - Tomasz Zelek, Always Forever (FKJK Zatoka)

III - Martin Skala, Larcod (Josef Bechera SHR)

 

Konkurs klasy N dwufazowy (obejrzeliśmy 27 przejazdów):

I - Łukasz Kut, Analog (KJ Lalin)

II - Juraj Koprivnak, Darte Christen (Koprovnak Rafajovce)

III - Tomasz Zelek, Volontaire (FKJK Zatoka)

 

Konkurs klasy C dwufazowy (obejrzeliśmy 12 przejazdów):

I - Łukasz Kut, Analog (KJ Lalin)

II - Katarzyna Darłak, Colins (JKS Pogórze)

III - Katarzyna Uchwat, L-Cardan (JKS Pogórze)

 

NIEDZIELA

Konkurs klasy LL 80 cm dokładności (obejrzeliśmy 34 przejazdy):

I - Zuzana Steffekova, Murphy 2

II - Danel Kollar, Dunka

III - Dominika Scurokova, Deina

 

Konkurs klasy L zykły (obejrzeliśmy 45 przejazdów):

I - Magdalena Wróbel, Gaja (JKS Pogórze)

II - Danel Kollar, Dunka

III - Gabriela Duszkiewicz, Casablanca (BPK)

 

Konkurs klasy P dwufazowy (obejrzelismy 40 przejazdów):

I - Marcel Jackovic, Brave

II - Marek Javorsy, BulbleBee

III - Daniela Krestova, Casper (Josef bechera SHR)

 

Konkurs klasy N zwykły (obejrzeliśmy 27 przejazdów):

I - Juraj Koprivnak, Darte Christen

II - Hanna Roszkiewicz, Capris (LKS "Sokół" Duszniki SK Kunowo) 

III - Tomasz Zelek, Always Forever (FKJK Zatoka)

 

Pełne wyniki zamieszczone są na www.podkarpackizwiazek.com.pl

 

Oto krótka fotorelacja Maji Bylinowskiej-Uchwat:

zo_glinik_2011_423 

 Robert Uchwat i Giorgio W sprawdzali formę przed zawodami w Warce...

zo_glinik_2011_435 

 ...

zo_glinik_2011_547 

 Giorgio W i Robert

zo_glinik_2011_365 

 Zwycięzca konkursu Grand Prix - Łukasz Kut i Analog

zo_glinik_2011_501 

Juraj Koprivnak i Darte Christen - zdobywcy III miejsca w GP

zo_glinik_2011_377

Robert Uchwat i Amaretto

zo_glinik_2011_521 

 RobertUchwat i D'Charleston w konkursie GP zaprezentowali bardzo dobrą formę

zo_glinik_2011_136 

 Kasia Uchwat na tych zawodach starowała na młodziutkich koniach, ale w sobotnim konkursie klasy C zajęła III lokatę na  ogierze L-Cardan

zo_glinik_2011_539 

 Podopieczny Roberta - Tomasz Zelek w konkursie GP wywalczył IV lokatę

zo_glinik_2011_386 

 Zawodnicy ze Słowacji...

zo_glinik_2011_399

...wystawili...

zo_glinik_2011_497 

...naprawdę spora ekipę....

zo_glinik_2011_361 

 Magdalena Wróbel i Gaja - najszybsza para w swojej kategorii

zo_glinik_2011_313

Sylwia Mazur i Ontario W w bardzo dobrej formie...

zo_glinik_2011_318

Magdalena Matłok - niezastąpiony raiter Sławomira Uchwata

zo_glinik_2011_327

Gabriela Bukowska-Johnson i Sancho - wreszcie w domu....:)

zo_glinik_2011_342

Marek Javorsky

zo_glinik_2011_369

Zawodniczka ze Słowacji

zo_glinik_2011_456

Łukasz Kut i Bizet

zo_glinik_2011_479 

Mackovjak Peter

zo_glinik_2011_513 

 Najmłodsze uczestniczki GP: Hanna Roszkiewicz i Can Can...

zo_glinik_2011_483

 ....oraz Aleksandra Guzy i Ramon

 zo_glinik_2011_528

Łukasz Kut i Analog z KJ Lalin

zo_glinik_2011_569

Zadowolony Pan Zbigniew Kut - gratulujemy!!!!

zo_glinik_2011_460_01

Dziękujemy Naszym Dziewczynom za pomoc!!!:)

 

 

 






UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466



GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki