UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2006-03-31

Druga konsultacja z trenerem A. Orłosiem

    Przez trzy dni, od czwartku do soboty, w JKS Pogórze gościł trener pan Andrzej Orłoś.  Codziennie od rana do 15.00 swoje konsultacje mieli zawodnicy natomiast po południu z wiedzy trenerskiej pana Andrzeja korzystali kursanci JKS Pogórze:
Joanna Cebulak, Aleksandra Cebulak, Gabriela Bukowska, Łukasz Kut, Maciej Stopa (gościnnie), Tomasz Paulukiewicz, Katarzyna Szaluś.

    Trener kładł największy nacisk na prawidłowe prowadzenie konia na zewnętrznej wodzy, posłuszeństwo konia woli jeźdźca oraz współpracę. W zależności od poziomu zaawansowania jeźdźców i wieku koni dopasowywano odpowiednie ćwiczenia skokowe, w taki sposób, żeby każdy uczestnik konsultacji mógł jak najwięcej skorzystać.

    Wszystkie zajęcia odbywały się w hali . Ostatniego dnia przeprowadzono ćwiczenia parkurowe, sprawdzające właściwe oddziaływanie pomocy, równowagę oraz rytm dojazdu do przeszkód.

nawiązuje długotrwałą współpracę z trenerem Andrzejem Orłosiem, w celu jak najlepszego przygotowania koni Team'u do startów w najwyższych konkursach.


Robert i Włodzimierz Uchwat zdobywają szlify trenerskie
II klasy pod okiem wybitnego fachowca.

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki