UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2011-09-19

Zawody Ogólnopolskie CSN - Kraków Swoszowice

W miniony weekend na hipodromie WLKS Krakus  w Swoszowicach odbyły się Zawody Ogólnopolskie CSN. Uchwat Team reprezentował Robert Uchwat z końmi: Giorgio W, Rivaldo PG oraz D'Charelston PG.

Już pierwszy dzień zawodów dla naszego zawodnika okazał sie bardzo udanym. Rivaldo i Giorgio pokonali  obie fazy konkursu małej rundy (130/135cm) bez punktów karnych.  Następnie Robert te same konie bezbłędnie przeprowadził przez parkur Dużej Rundy (140cm) zajmując tym samym II miejsce (Giorgio) oraz IV miejsce (Rivaldo). W konkursie udział wzięło  25 jeźdźców.

 

 Do niedzielnych finałów stanęły wszystkie konie.  Rivaldo i Charleston w małej rundzie 135/140cm. W głównym konkursie zawodów Grand Prix Krakowa (140/145) - Giorgio W.

 Po  bezbłędnym przebiegu  Rivaldo wywalczył wysoką III lokatę, Charleston jechał jako drugi i zawodnik mógł zaryzykować dodatkowe skróty dla poprawienia wyniku. Po bezbłędnej pierwszej fazie konkursu ruszył szybko do ryzykownej rozgrywki, która przyniosła 2 zrzutki i 9 miejsce.   

 

Do konkursu Grand Prix Krakowa zgłosiło się 19 par.Robert Uchwat i Giorgio W startowali z pozycji 16.  Gospodarz toru postawił na placu 12 przeszkód, w tym potrójny szereg okser- stacjonata- okser.  Dodatkową trudnością były linie łukowe  okser - mur oraz okser - stacjonata.  Giorgio pokonał parkur bez dotknięcia drąga i tym samym zakwalifikował się do rozgrywki. W finałowym barażu wystartowało 9 bezbłędnych par z  przejazdu podstawowego.  Robert Uchwat do rozgrywki przystąpił z 6 miejsca. Po bezbłędnym pokonaniu  przeszkód (145cm) uplasował się na drugiej pozycji  za Dominikiem Słodczykiem na klaczy Łacona K. Jako ostatni wystartował utytułowany Grzegorz Kubiak na Turbud Cicero i poprawiając wynik czasowy Giorgio, przesunął Roberta Uchwata na pozycję 3, na której ukończył ostatecznie konkurs główny.

 

Oto krótka fotorelacja:

riv_mr

Rivaldo w konkursach Małej Rundy...

riv_mr1

...spisywał się doskonale...

riv_final_mr 

...pokonując wszystkie parkury tej wysokości bezbłędnie...

riv_final_mr1

 W piątkowym konkursie Dużej Rundy (140cm) bezbłędny przejazd dał naszej parze IV pozycję

gigi_dr

 Giorgio w konkursach Małej Rundy (130cm) prezentował sie wspaniale

gigi_gp

...pokonując stawiane mu zadania właśnie tak...

gior_gp

W niedzielnym Grand Prix Robert i Giorgio wywalczyli III pozycję

czarli_03

D'Charleston bezbłędnie pokonał finał Małej Rundy

dominik_sodcyk

Zwycięzca konkursu Grand Prix - Dominik Słodczyk i Łacona K

kubiak

Grzegorz Kubiak i Turbud Cicero uplasowali sie na pozycji II

gigi_dekor

Robert Uchwat i Giorgio - zdobywcy III lokaty

 

I jeszcze kilka zdjęć z konkursów:

 

csn_swoszowice_009 

D'Charleston

csn_swoszowice_010

 

csn_swoszowice_012

Rivaldo

csn_swoszowice_015

 

csn_swoszowice_016

 

csn_swoszowice_026

Giorgio W

csn_swoszowice_036

...i ponownie...

csn_swoszowice_038

Rivaldo

 

 

 

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki