UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2011-09-21

Finał OPP 2011 już za 20 dni!!

  final_opp_baner

 Finał już za dwa tygodnie

 

     Od 8 do 9 października wszyscy zawodnicy, którzy posiadają choćby jeden punkt rankingowy mogą wystartować w finale „Developres Otwarty Puchar Podkarpacia 2011” w JKS „Pogórze” w Gliniku Zaborowskim. Oprócz tego organizator przewidział konkursy dodatkowe w klasie LL(60 i 80cm) oraz L (100cm)
        W sobotę punktualnie o godzinie 12 rozpocznie się półfinał w kategorii brązowej, do którego ma prawo przystąpić 37 zawodników. Każdy z nich może wystartować na dwóch koniach. Taki sam regulamin dotyczy kategorii srebrnej i złotej do której może przystąpić odpowiednio 31 i 18 zawodników. Daje to w sumie możliwość rywalizacji 86 najlepszym zawodnikom z 6 województw oraz ze Słowacji. Na starcie nie zabraknie liderów Adama Kaźmierczaka, Mariki Dubiel czy Sylwii Sypień, jak również wiernego uczestnika kategorii „brązowej” Maćka Florka, który pokona setki kilometrów by walczyć o jak najlepsze miejsce w ostatecznej klasyfikacji.
        W niedzielę wystartuje już prawdziwa elita jeździeckiego sportu "Developres Otwartego Pucharu Podkarpacia 2011". 60 najlepszych zawodników wyłonionych po półfinałach wystartuje  w ostatecznym barażu. Przy wielu znakomitych osobistościach, którzy zasiądą w loży VIP  rywalizację rozpocznie kategoria "brązowa" o godzinie 11.oo, następnie o 13.oo kategoria „srebrna” i na deser o 15.oo kategoria „złota”.
           Nad całością imprezy będzie czuwał prezes JKS „Pogórze” Włodzimierz Uchwat razem z sędzią głównym zawodów - prezes Podkarpackiego Związku Jeździeckiego – panią Agnieszką Kloc. Obowiązki gospodarza toru będzie pełnił Szymon Tarant, który jest pomysłodawcą Halowego Pucharu Polski. Obecne będą również oczywiście media: TVP Rzeszów, Radio Rzeszów, Super Nowości a w listopadowym numerze miesięcznika „Świat Koni” ukaże się artykuł podsumowujący całość imprezy.

Plan zawodów
Sobota 8 październik 2011 r.
•    12.oo półfinał kategorii BRĄZOWEJ
•    15.oo półfinał kategorii SREBRNEJ
•    17.oo półfinał kategorii ZŁOTEJ

Niedziela 9 październik 2011 r.
•    11.oo  FINAŁ  „Developres Otwarty Puchar Podkarpacia 2011” w kategorii BRĄZOWEJ
•    13.oo FINAŁ  „Developres Otwarty Puchar Podkarpacia 2011” w kategorii SREBRNEJ
•    15.oo FINAŁ  „Developres Otwarty Puchar Podkarpacia 2011” w kategorii ZŁOTEJ


więcej na www.oppskoki.pl

 

propozycje w dziale organizacji zawodów

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki