UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2012-04-15

Kaźmierczak, Uchwat, Jarczewska zwycięzcami finałowych rund.

Kaźmierczak, Uchwat, Jarczewska zwycięzcami finałowych rund.

Michał Kaźmierczak z KJ Leśna Wola na koniu Pegaz zwyciężył w konkursie Grand Prix w Gliniku Zaborowskim. Najwyższy konkurs zawodów był rozgrywany na wysokości 140 cm na zasadach konkursu dwunawrotowego.  Po pierwszym nawrocie z 20 startujących par aż 9 zachowało czyste konto.  W drugim nawrocie cztery pary pokonały parkur bezbłędnie. Miejsce czwarte zajęła debiutująca w konkursie Grand Prix Aleksandra Szary z KJ „Szary” na koniu Scampolo 28. Trzecie miejsce dla Sławomira Uchwata z JKS”Pogórze” na koniu Negro, drugie dla Natalii Koziarowskiej z WLKS „Krakus” Swoszowice na koniu Santiago 7. Vice  mistrz Polski i pokonał parkur zdecydowanie najszybciej w czasie 45,71s i tym samym po raz drugi wygrał GP w Gliniku Zaborowskim.


Sławomir Uchwat z JKS „Pogórze” na koniu Cargo zwyciężył w konkursie finałowym małej rundy. Konkurs ten był rozgrywany na zasadach konkursu zwykłego z rozgrywką. Bardzo trudny okazał się szereg potrójny:  tripelbar-stacjonata-okser w odległości jednego kroku galopu konia, gdzie wiele par miało problemy z dokładnym pokonaniem tej przeszkody.  Ostatecznie do rozgrywki awansowało 5 par, którą jako jedyny bezbłędnie pokonał reprezentant gospodarzy. Na miejscu drugim uplasowała się Klara Kostrzewa z CH „Jaszkowo” na koniu Wina z 3 pkt kanymi za przekroczenie normy czasu. Miejsce trzecie przypadło Magdalenie Szturmowicz z KJ „Szumawa”  na koniu Renaiscita – 4 pkt karne.


Najniższy z finałów należał do kobiet. Konkurs 125 cm zwykły z rozgrywką po zaciętej walce wygrała amazonka Martyna Jarczewska na koniu Welwet. Miejsce drugie przypadło Agnieszce Grundkowskiej z WLKS „Krakus” na koniu Santana Gold, a trzecie Agnieszce Nurkowskiej z Kielckiego Klubu Jeździeckiego na koniu Cornville.

Zdjęcia z zawodów na http://upadek.com.pl

Wyniki na www.tarantevents.pl oraz na www.uchwatteam.pl


CARGO I miejsce w FMR


KATARZYNA UCHWAT NA KOLORADO W


                                       Negro i Sławomir Uchwat - zdobywcy III lokaty w konkursie Grand Prix

Robert Uchwat i D'Charleston - zwycięzcy piatkowej rundy srebrnej (130 cm)

Sławomir Uchwat i Cargo - zwycięzcy konkursu finałowego rundy srebrnej

5-cio letni Costello i Robert Uchwat spisywali się bardzo dobrze...

...wygrywając finał Rundy Młodych Koni...

Katarzyna Uchwat i L - Cardan

Katarzyna Uchwat i Kolorado W -

Robert Uchwat i Forever

Sławomir Uchwat i Cayenne

Forever pod Robertem Uchwatem wygrali piatkową brązową rundę (120cm)

Sławomir Uchwat i Negro

D'Charleston spisywał sie bardzo dobrze startując w konkursach Małej i Dużej Rundy

Negro pod Sławomirem UchwatemUCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki