UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2012-05-14

Dubletem przez Memoriał ZO** Kraków

W dniach 11 - 13 maj w Krakowskim Klubie Jazdy Konnej odbył się ogólnopolskie zawody jeździeckie (B**) - Memoriał mjr. Adama Królikiewicza.

Uchwat Team pdczas tych zawodów reprezentowali: Robert Uchwat (Costello, D'Charleston oraz Giorgio W), Sławomir Uchwat (L-Cardan, Cargo, Nergo, Chesterfield, Cannabis, B.Amelusina) oraz Katarzyna Uchwat (Kolorado W, Cayenne).

Już w pierwszy dzień zawodów nasi reprezentanci spisali sie na medal. W konkursie Dużej Rundy drugie miejsce, po bezbłędnym przejeździe wywalczyła prara Sławomir Uchwat i L-Cardan. Ten sam zawodnik na drugim koniu - Cargo - wywalczył miejsce 4 natomiast na miejscu 5-tym uplasował sie Robert Uchwat i Giorgio W. Konkurs wygrał Hubert Kostrzewski na Preier Choix z MKS Szkoła Jazdy Konnej Kraków-Krzywopłoty.

W sobotnim konkursie Małej Rundy zdecydowanie triumfował Sławomir Uchwat, który po bezbłędnych przejazdach zajął: miejsce I na 8-letnim Negro, miejsce II na L-Cardanie oraz miejsce IV na Cargo. Trzecia pozycję wywalczyła Aleksandra Kośnik na Ordonie z KJ Deresz Siemianowice Śl.

W konkursie Dużej Rundy bardzo dobra jazda popisał sie Robert Uchwat i Giorgio W. Po bezbłędnym przejeździe para ta uplasowała sie na pozycji II. Konkurs wygrał Hubert Kostrzewski na Hippica Andiamo, trzecie miejsce zajął również Hubert Kostrzewski na Premier Choix natomisat tuz za nim Sławomir Uchwat na Negro.

W niedzielnych finałach nasi zawodnicy spisali sie świetnie. W finale Małej Rundy drugie miejsce wywalczył Cargo pod Sławomirem Uchwatem. Dwunawrotowy konkurs Grand Prix (145cm) bez błędów w parkurze pokonało tylko dwóch zawodników!!!...i byli to nasi reprezentanci. Konkurs wygrał Sławomir Uchwat na L-Cardan z wynikiem 2pkt, drugie miejsce zajął Robert Uchwat i Giorgio W (3pkt) natomiast trzeci był Andrzej Głoskowski na Roxavel z Stow. Agro-Aves Gajewniki (4pkr w drugim nawrocie). Z takim samym wynikiem tylko "ciut" gorszym czasem konkurs ukończył Sławomir Uchwat na swoim drugim koniu - Negro - zajmując tym samym pozycje IV.

Pozostałe miejsca:

Sławomir:

II m-ce na B.Amelusina w konkursie 125 szykości

III m-ce na Cannabis w konkursie 110 z jokerem

VI m-ce na Chesterfield w rundzie młoodych koni 5-cio letnich

Katarzyna:

II m-ce na Cayenne w konkursie 120 zwykły

VII m-ce na Kolorado W w konkursie 135 cm finał małej rundy

 

 

                                                                   Robert Uchwat i Giorgio W...

                                           ...świetnie spisywali sie podczas Memoriału Krolikiewicza...

Fot. Andrzej Banaś

Chesterfield (Crusador*Lux) VI m-ce w rundzxie młodych koni 5-cio letnich

Katarzyna i Sławomir Uchwat

 

 

dekoracje : I m-ce w małej rundzie Negro, I m-ce w GP L-Cardan dekoruje wnuk majora Królikiewicza.

 

fot. Sebastian Nowak

 

I m-ce w GP Kraków

 

II m-ce w konkursie 125 szybkości


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki