UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2012-05-28

JKS „Pogórze” organizatorem III kwalifikacji „Developres Otwarty Puchar Podkarpacia 2012”

Rekordowa liczba zgłoszeń na zawody do JKS "Pogórze"

Informujemy, że została zamknięta lista zgłoszeń na najbliższe zawody.

Tworzymy listę rezerwową. Jężeli ktoś ze zgłoszonych zawodników rezygnuje prosimy o jak najszybszą informację o tym fakcie!


    To już trzecia odsłona Pucharu Podkarpacia w skokach przez przeszkody. Dynamicznie rozwijająca się liga jeździecka skupia wokół siebie kolejnych adeptów sztuki jeździeckiej. Podczas zawodów w Gliniku Zaborowskim 2-3 czerwiec zobaczymy całą plejadę amazonek i jeźdźców. Zgłoszonych do zawodów zostało blisko 100 par. Wśród nich nie zabraknie liderów poszczególnych kategorii: w złotej prowadzi – Adam Kaźmierczak oraz Katarzyna Drałak , w srebrnej – Daniela Krestova, w brązowej – Małgorzata Gawlik.
Jeźdźcy reprezentują województwa: świętokrzyskie, śląskie, małopolskie, lubelskie, podkarpackie oraz Słowację. Podczas trzeciej kwalifikacji przekroczona zostanie liczba 100 par sklasyfikowanych w rankingu „Developres Otwarty Puchar Podkarpacia 2012” . Walka o opaskę LIDERA z logo głównego sponsora firmy Developres będzie toczyć się na najwyższym poziomie.
Zapraszamy do Glinika Zaborowskiego. Zawody odbywać się będą na piaszczystym  hipodromie JKS „Pogórze”. Wstęp na zawody jest bezpłatny.
Sponsorami Pucharu Podkarpacia podczas III kwalifikacji są:  

•    w kategorii BRĄZOWEJ firma MARIOT – sprzedawca okien, drzwi, bram i rolet z Rzeszowa
•    w kategorii SREBRNEJ FKJK Zatoka – prężnie rozwijający się klub jeździecki z małopolski, którego zawodnicy z powodzeniem startują w Pucharze Podkarpacia.
•     w kategorii ZŁOTEJ firma Virtus LAB pana Rafała Pokrywki – firma badawczo – rozwojowa z branży IT.

Organizatorzy  OPP poza rozgrywkami typowo sportowymi, chcą promować jeździectwo wśród szerszej rzeszy kibiców, którzy pojawiać się będą na trybunach hipodromów oraz oglądać będą zmagania najlepszych skoczków w mediach.  Szczegółowe informacje o zawodach i cyklu rozgrywek można śledzić na bieżąco na www.oppskoki.pl.

Terminarz
Sobota 2 czerwca 2012 roku
•    10.oo – 16.oo  konkursy dodatkowe w ramach zawodów regionalnych.
•    17.oo– Konkurs o puchar Burmistrza Strzyżowa.

Niedziela 3 czerwca 2012 roku
•    8.oo –11.oo konkursy dodatkowe w ramach zawodów regionalnych.
•    11.3o – konkurs „Developres Otwartego Pucharu Podkarpacia 2012”
o puchar firmy „MARIOT”  w kategorii BRĄZOWEJ
•    13.3o – konkurs „Developres Otwartego Pucharu Podkarpacia 2012”
o puchar FKJK ZATOKA  w kategorii SREBRNEJ
•    15.3o – konkurs „Developres Otwartego Pucharu Podkarpacia 2012”
o puchar firmy „VIRTUS LAB”  w kategorii ZŁOTEJ


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki