UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2006-05-13

Zawody Ogólnopolskie w Krakowie.

     Zawodnicy Uchwatteam dobrze się zaprezentowali.
Pierwszego dnia zawodów, w piątek wygrali dwa konkursy. Po bezbłędnym przejeździe pierwszy wygrał Robert Uchwat na koniu Baskil (kl.N- zwyky). W konkursie startowało ponad 80 koni. Kolejny konkurs (kl. N - runda młodych koni) wygra Sławomir Uchwat na koniu Orinoko.
    Zabrakło nieco szczęścia w kolejnych konkursach kl. C i CC1, gdzie pojedyncze zrzutki przekreśliy szanse zwycięstwa.
    W sobotę hitem okazal się start Sławomira Uchwata na Namiro w konkursie potęgi skoku. Przy aplauzie publiczności Sławek skoczył mur o wysokości 190cm! Atak na 200cm skończy się zrzutką.


Baskil przed konkursem.


Baskil pod Robertem Uchwatem w drodze po zwycięstwo.


Orinoko W pod Sławomirem Uchwatem w rundzie młodych koni. Pierwsze miejsce (1-3 ex equo) 7,7pkt. bonifikacyjnego.Pięcioletni Figaro podczas pierwszego staru w klasie N, dosiada Sławomir Uchwat.Sławomir Uchwat i Namiro szykuja się do skoku na 190cm.

Udało sie 190cm - zaliczone i piersze miejsce ex equo z Łukaszem Appelem.


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki