UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2012-07-03

CSI ** Poznań

 

Program zawodów CSI** Derby Poznań 29 czerwca do 1 lipca 2012

III Memoriał Macieja Frankiewicza        

 

Od 29 czerwca do 1 lipca na poznańskim Hipodromie Wola po raz trzeci zostaną rozegrane Międzynarodowe Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody CSI** DERBY Poznań. Zobaczymy ponownie czołówkę polskich i œświatowych zawodników, rywalizujących w 10 konkursach o łączną pulę nagród ponad 65 tys. euro. Podczas imprezy rozegrany zostanie także III Memoriał Macieja Frankiewicza, wieloletniego wiceprezydenta Poznania, miłośnika sportu i tradycji kawaleryjskich. W jego ramach przewidziano w tym roku aż trzy konkurencje, w tym widowiskowy konkurs Derby oraz dwa konkursy zaliczane do rankingu Œświatowej Federacji Jeździectwa Rolex FEI: o nagrodę miasta Poznania i finałowy Grand Prix.

Nowością tegorocznych zawodów będą międzynarodowe konkursy dla dzieci i młodzieży o randze kwalifikacji do Mistrzostw Europy. Zawodnicy do 14 lat zmierzą się w trzech konkursach CSI Dzieci. W CSI Juniorów o zwycięstwo powalczy jeŸdziecka młodzież.

Podobnie jak w latach ubiegłych nie zabraknie dodatkowych atrakcji dla publicznoœci, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Przez cały weekend na najmłodszych czekać będzie na Woli Miasteczko Dziecięce Konik, a w nim m.in. związane z tematyką konną warsztaty edukacyjne, sportowe i plastyczne, Eksperymentarium oraz Klub Malucha.

Tradycją poznańskich zawodów CSI są efektowne pokazy specjalne.

W tym roku widzowie przybyli na Hipodrom Wola będą mogli podziwiać m.in. pokazy kawaleryjskie wielkopolskich ułanów, pokazy western oraz pokazy kaskaderskie.

Wstęp na całą imprezę jest bezpłatny.

 

Piątek


Kolorado w konkursie otwarcia 8 miejsce

o 17.00 – otwarcie III Memoriału Macieja Frankiewicza

o 17.30 - konkurs nr 3 – konkurs zwykły, wys. 140 cm (NEGRO)

o Atrakcje dla dzieci związane z rozpoczęciem jeździeckich wakacji

Sobota

6 miejsce Negro

 

Niedziela

 

Cargo 7 miejsce

 

10 miejsce w Grand Prix

relacja on-line na :


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki