UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2012-07-16

Zawody Ogólnopolskie w Gajewnikach

  W Gajewnikach zakończyły się trzygwiazdkowe zawody ogólnopolskie. Do ośrodka w centralnej Polsce przyjechało ponad 230 koni. Wśród nich 4 konie Uchwat Team: Costello (5l), Amaretto (7l.), d'Charleston(9l.) i Giorgio W (8l.)

 

  Główny konkurs zawodów Grand Prix Gajewnik był rozegrany na wysokości 145cm.  Na liście startowej było 23 pary. Widzowie musieli długo czekać na bezbłędny przejazd.  Wymagający parkur autorstwa Łukasza Jankowskiego okazał się technicznie trudny.

  Pierszą parą, która bezbłednie pokonała tor przeszkód był Robert Uchwat i Giorgio W.  Następnie na czysto pojechała Ewa Mazurowska, Andrei Shalohin oraz Kamil Grzelczyk. Wymieninie zawodnicy zakwalifikowali się do finałowej rozgrywki.  Ostatecznie konkurs GP wygrał Shalohin przed Grzelczykiem i Uchwatem.

  W rundzie młodych koni (5) bardzo dobrze spisał się Costello. Osiągną wyniki 7,8; 7,9; i 8.0 w fianle. Dodatkowo Costello wywalczył 3. lokatę wsobotnim  konkursie rundy otwartej.

 Jeden bezbłędny przejazd zaliczył d'Charleston w klasie C1 - 135cm.

  Siedmioletni Amaretto dobrze pokonywał parkury rundy otwartej, oraz debiutował w konkursie 135 cm z wynikiem 5p. karnych.

  Giorgio W poza konkursem Grand Prix świetnie spisywał się w  Dużej Rundzie, pokonując  bez punktów karnych. zajmował kolejno w piątek 7. lokatę i w sobotę 3.


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki