UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2012-08-24

Uchwat Team w Pucharze Narodów

W miniony weekend Sławomir Uchwat reprezentował Uchwat Team na zawodach CSI ** na Litwie. Na koniu Negro zajał VI m-ce w Pucharze Świata oraz VII lokatę w konkursie DR w pierwszym dniu zawodów.

Bardzo dobrze spisywał się młody, obiecujący wałach holenderski B.Amelusina, który codzinnie bezbłędnie pokonywał konkursy dla koni 6-cio letnich zajmując odpowienio: VII, III, i X m-ce.

 

Z Litwy Sławek wyruszył prosto na podbój Moskwy. Po raz pierwszy reprezentant Uchwat Teamu weźmie udział w zawodach takiej rangi - CSIO***** (5 gwiazdek gdyby komuś zlewały się gwiazdki:) Pierwsze koty za płoty-przegląd weterynaryjny zaliczony. Od jutra konkursy. Fanów Nego, L-Cardana no i oczywiście Sławomira zachęcamy do trzymania kciuków!

 Czwartek-pierwszy dzień parkurowych zmagań. 

L-Cardan- 140 cm - 4 pkt-18 m-ce

Negro - 150 Rolex 0/0 - 6 m-ce!

GRATULUJEMY i czekamy na jutrzejsze dobre wieści!

 

relacja na  kapjumping.com

PIĄTEK - PUCHAR NARODÓW

POLACY ZWYCIĘŻAJĄ W PUCHARZE NARODÓW - MOSKWA 2012!!!

Łukasz Wailewski-Wavantos 4/4

Sławomir Uchwat -negro 4/8

Antoni Tomaszewski -Trojka 4/12

Piotr Morsztyn 0/0

GRATULUJENY!!!!

 Sławek w dniu dzisiejszym wystartował już w konkursie DR na koniu L-Cardan. W tym trudnym konkursie para ta miała jedną zrzutke na ostatniej 13-tej przeszkodzie i ostatecznie zajeła 6 lokatę. Czysty przejazd dałby zwycięstwo z czasem o ponad sekundę lepszym od rywali.

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki