UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2012-09-27

Nowy portal tematyczny współtworzony przez Uchwat Team

 

 

Nasz portal to nowy projekt medialny kierowany do tych, którzy interesują się jeździectwem. Jak sama nazwa domeny wskazuje będziemy zajmować tylko skokami przez przeszkody – najbardziej popularną konkurencją sportów konnych.

W naszym założeniu nie chcemy pisać o wszystkim, tylko o tym co najważniejszego dzieje się w polskim środowisku jeździeckim oraz o interesujących wydarzeniach międzynarodowych. Na stronie będą pojawiać się zapowiedzi, wzmianki, krótkie artykuły i wywiady dotyczące profesjonalnego jeździectwa. Między innymi pisać będziemy o startach polskich zawodników na hipodromach zagranicznych oraz rozgrywanych w Polsce zawodach międzynarodowych i ogólnokrajowych.

Będziemy starać się też przekazywać informacje z tym co na co dzień, między zawodami, dzieje się w stajniach najlepszych polskich zawodników. Dla tych, którzy pragną swoją jeździecką pasję powiązać z życiem zawodowym, stworzyliśmy dział praca, gdzie za darmo będzie można zamieszczać ogłoszenia.

Zapraszamy do lektury

Mamy nadzieję, za jako pasjonaci sportu jeździeckiego i jednocześnie profesjonaliści będziemy mieli do przekazania wam wiele ciekawych treści.

Sławek i Szymon

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki