UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2012-09-28

Zawody Regionalne w skokach pzez przeszkody


Przy przepięknej pogodzie rozegrane zostały kolejne zawody regionalne w skokach przez przeszkody w JKS Pogórze. 71 par ostatecznie przystąpiło do rywalizacji z 3 województw oraz ze Słowacji.

Największa rywalizacja miała miejsce w najniższych konkursach towarzyskich 60 i 80 cm. Tam bardzo dobrze spisywali sie v-ce mistrzowie świata zawodów kawaleryjskich czyli Szwadron Podkarpacki, oraz zawodnicy ze szkółki Maji Bylinowskiej Uchwat. W konkursach pozostałych wygrywali na przemian zawodnicy ze Słowacji oraz  z Polski.

W najwyższym konkursie zawodów Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Strzyżowa do rywalizacji przystąpiło 8 par. Ostateecznie do rozgrywki awansowali bracia Robert i Sławomir Uchwat. W tym bratobójczym pojedynku szybszy był ten drugi, który dosiadał 6-cio letniego wałacha B.Amelusina. Na tym samym koniu Sławek zwyciężył w zeszłym tygodniu w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w skokach.

Relacja foto niebawem.

Wyniki w dziale organizacja zawodów.


Dziękujemy za liczne przybycie wszystkich GOŚCI!


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki