UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2012-11-19

ZR w KJ Szary Michałowice

W miniony weekend w KJ Szary Michałowice odbyły sie zawody regionalne. Uchwat Team na tych zawodach reprezentował: Robert Uchwat (Giogio W i Amaretto) oraz Maja Bylinowska-Uchwat (Forever).

Do klubu pod Krakowem przyjechali zawodnicy z Polski oraz Słowacji na ponad 100 koniach. Odbywały sie konkursy od klasy LL (60cm) do klasy CC (140cm).

Bardzo dobrą formę zaprezentowały wszystkie nasze trzy konie.

W sobotnim konkursie klasy C Giogio W pod Robertem, po bezbłędnym przejeździe upasował sie na IV pozycji tuż za Aleksandrą Kośnik (Ordon), Adrianną Ostrowską (Qulester) i Zdenem Kucharem (Gordon Great). W tym samym konkursie Amaretto popełnił jeden błąd.

W konkursie CC (140cm) Giorgio W również zaliczył bezbłędny przejazd i wywalczył pozycje II tuż za Aleksandrą Kośnik (Ordon). Trzecią lokatę zajął John Gunvar Knutsen (Zip). Amaretto z jednym błędem uplasował siena pozycji 8.

Bezbłędne przejazdy w tym dniu zaliczył również "debiutujący na hali" Forever.

W niedzielnym konkursie klasy CC (140cm), po wspaniałym i szybkim przejeździe Giorgio W i Robert uplasowali sie na miejscu I pokonując John Gunvar Knutsena (Zip). Natomiast Amaretto dzielonie wywalczył sobie pozycję III w tym konkursie.

Forever pod Maja w konkursie klasy P dwufazowym nie popełnili żadnego błędu. Natomist w konkursie klasy N para ta przejazd zakończyła z jednym błędem.

 

Pełne wyniki na: www.kjszary.com.pl

 

Oto krótka fotorelacja z tyz zawodów (Sabinko dziękujemy:)))):

Amaretto w konkursie CC pokazał świetną formę i dużą siłę

...to był bardzo dobry debiut :)))

Giorgio W pokonywał parkury w typowym dla siebie stylu:)))

...w konkursie finałowym pokazał jaki może być szybki:)))

poranny spacer we mgle...pogoda nas nie rozpieszczała

Maja wysłuchiwała uważnie wszystkich uwag swojego Trenera....

...potem już tylko koncentracja i....

...do dzieła...

 

Bardzo dziękujemy naszym niezastąpionym "luzakom" z Krakowa za pomoc!!!!:))))))


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki