UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2012-11-26

CSI** Łódź

Zakónczyła się Parada Jeźdiecka w Łodzi. Impreza była długo oczekiwana i wiele można było o niej przeczytać na łamach internetowych stron.

Z  Podkarpacia wystartowało 2 zawodników. Robert Uchwat i jego ośmioletni Giorgio W oraz Aleksandra Cebulak na Farmer.

Pierwszy konkurs zaliczany do dużej rundy został rozegrany w piątek. Para Robert i Giorgio po bezbłędnym pokonaniu obu faz konkursu (140/140cm) uplasowała się na wysokiej 5. pozycji. Konkurs ten był pierwszą kwalifikacją do konkursu Grand Prix, który odbył sięw niedzielę.

 

Do konkursu Grand Prix zkwalifikowało się 32 pary. Gospodarze toru, panowie Stanisław Helak i Krzysztof Kierzek ustawili 12 przeszkód w pierszym nawrocie o wysokości 145cm oraz 8 w nawrocie drugim.

Tylko 3 pary pokonały pierwszy nawrót bez zrzutek, w tym Robert i Giorgio W, odnotowujc 1 p. karny za przekroczenie normy czasu.  Drugi nawrt na nieco podniesinych przeszkodach przyniósł ostatecyne rozstrzygnięcie. Po bezbłędnym przejedźie Giorgio  uplasowa się na drugim miejscu w konkursie głównym za Ewą  Mazurowską na Pabo!

 

Były to bardzo udane zawody dla naszego zawodnika i jednocześnie ostatnie w tym roku.

 

 

Robert Uchwat i Giorgio W w konkursie Grand Prix.

 

Przejazd na youtube tutaj.UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki