UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2013-02-27

Konsultacje.

Luty do doskonały miesiąc na dokonanie oceny poziomu przygotowania koni i jeźdźców do zbliżającego się  sezonu startowego.  Korzystając z gościnności Rafała Krawczyka w Targowisku k.Krakowa odbyły się konsultacje i sparing, które poprowadził trener Robert Uchwat.  W szkoleniu wzięło udział 5 jeźdźców na 11 koniach.

Pierwszego dnia przećwiczono linie w różnych ustawieniach oraz nawroty. Drugiego dnia odbył się sparing. Przeszkody były ustawione w klasach od L1 do CC1. Poniżej przedstawiamy przejazd Tomasza Zelka na ośmioletnim ogierze Always Forever w klasie C.

Sparing był bardzo dobrym sprawdzianem dla pary Robert Uchwat - Giorgio W przed zbliżającymi się zawodami CSI w Lublinie.

 

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki