UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2013-03-04

CSI 2* Lublin

W dniach od 28 lutego do 3 marca odbyły się zawody międzynarodowe pod nazwą Cavaliada Lublin.

3 nasze konie brały udział w zawodach: Robert Uchwat wybrał się na Giorgio, a w zastępstwie kontuzjowanego Sławka - John Popely z Anglii.

W bardzo dobrej formie zaprezentował się Negro. W piątkowym konkursie dużej rundy, 140 cm zwykłym, John poprowadził go do zwycięstwa! 

Negro w drodze po zwycięstwo!

 

Zadecydowaliśmy o starcie w konkursie GP koni Negro i Giorgio. Konkurs zaproponowany przez gospodarza toru był bardzo wymagający. Tylko pięc par pokonało parkur bezbłędnie. Nasze konie zdobywały cenne doświadczenie.

Giorgio W zdobywał pierwsze szlify w ciężkich  konkursach 145-150 cm.

 

B. Amelusina startował w konkursach średniej rundy. Podczas trzy dniowych zmagań nie popełnił żadnego błędu. W sobotę John Popely przeprowadził go przez widowiskoy konkurs Speed and Music, gdzie zajęli wysokie cywarte miejsce.

B.Amelusina

Negro w stajni

 

Dekoracja

 

Dekoracja

 

Kasia panowała nad wszystkim


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki