UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2013-04-17

Zawody Ogólnopolskie ZO1*


Zakończyły się pierwsze zawody ogólnopolskie rozgrywane na otwartym hipodromie. Jeździecki Klub Sportowy „Pogórze” gościł zawodników z Polski i Słowacji. Rozegrano rundę młodych koni, rundę brązową, małą i dużą.
W najważniejszym konkursie zawodów Grand Prix Glinika Zaborowskiego zwyciężył aktualny mistrz Słowacji seniorów Jan Cigan na Mercedes. Trasa tego dwunawrotowego konkursu zawierała trzy podwójne szeregi i 11 przeszkód w I nawrocie, a w II nawrocie jeden podwójny i 8 przeszkód. Autorem parkurów był Szymon Tarant. Jan pokonał to trudne zadanie z jednym błędem w najlepszym czasie. Na miejscu drugim i trzecim uplasowali się gospodarze, bracia Robert i Sławomir Uchwat.
W konkursie 135cm z rozgrywką, finale małej rundy, niepokonani byli bracia Tyszko. Michał i Mateusz z Tuszyńskiego Klubu Jeździeckiego przyjechali do Glinika z 10 końmi. Bardzo dobrze Michał zaprezentował również jednego ze swoich młodych koni, 6-cio letniego Surrimo. Zdobył na nim kwalifikację do MPMK z notą 8,2 za styl. Sędziami oceniającymi rundę młodych koni byli Bogdan Kuchejda i Tadeusz Głoskowski.
Wysoką ocenę , 8,0, w rundzie młodych koni otrzymał również koń Corleone, którego dosiadał Paweł Kaliciński. Ten zawodnik zwyciężył również w piątkowym konkursie dużej rundy. Wtedy startował na swoim podstawowym koniu Makadi.
W konkursie finałowym rundy brązowej 125cm  jako jedyny bezbłędnie przejechał Robert Uchwat na młodym 6-cio letnim wałach Costello. Konkurs pocieszenia 120cm wygrała Katarzyna Uchwat na Desperado.
Zawody rozgrywane były na nowoczesnym hipodromie przy prawdziwie wiosennej pogodzie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom zawodów za przybycie i wspaniałą atmosferę.

GP I nawrót

wyniki, plany parkurów na www.tarantevents.pl

 

Fotorelacja Maji Bylinowskaiej-Uchwat z tych zawodów:

Zwycięzca konkursu Grand Prix- Jan Cigan

Zdobywca wszystkich II miejscw Dużej Rundzie podczas trzech dni zawodów Robert Uchwat i Giorgio

Trzecie miejsce w konkursie finałowym zdobył Sławomir Uchwat i Negro

...a tak fruwali:))))

6-cio letni Costello jako jedyny przejechał finał konkursu młodych koni bezbłędnie...

...tym samym wygrywając finał ...

dobrą formę przez całe zawody prezentował Desperadopod swoją amazonką..

...wygrywając niedzielny konkurs N klasy..

Amaretto pod Robertem Uchwatem startował w konkursach Małej i Dużej Rundy...

...tak fruwając...

młody Donatello dzielnie stawiał czoła swoim zadaniom

Forever pod Mają Uchwat ...

...dodali kolejne oczko w bezbłędnym przejeździe w konkursie klasy N...


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki