UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2013-05-08

ZO** Bogusławice

Podczas "majowego weekendu" odbyły się, jak co roku, ogólnopolskie zawody w Bogusławicach. Uchwat Team reprezentowany był tym razem przez Roberta (Giorgio, Amaretto, Costello) i Sławomira Uchwata (Negro).

Już w pierwszy dzień zawodów 6-cio letni Costello pod Robertem zaprezentował dobrą formę zdobywając II pozycję w konkursie Rundy Młodych Koni z nota 8,2.

Jednak bardzo dobre wyniki przyszły w niedzielnych fionałowych konkursach. W konkursie Grand Prix na 16 koni tylko 4 przejechały parkur podstawowy "na zero" w tym dwóch naszych zawodników. W rezultacie Sławomir Uchwat i Negro zajęli pozycje II z wynikiem 0/4 natomiast IV lokatę wywalczył Robert Uchweat na Giorgio z tym samym wynikiem lecz dłuższym czasem przebiegu rozgrywki.

W finale Małej Rundy Robert Uchwat i Amaretto, po bezbłędnym przebiegu,  wywalczyli pozycje IV.

Na 6-cioletnim Costello Robert Uchwat wywalczył w finale w konkursie dwufazowym pozycje III z wynikiem 0/4.

 

Sławomir Uchwat i Negro wywalczyli II lokatęw GP

Robert Uchwat i Giorgio - IV miejsce w GP

6-cio letni Costello III miejsce w finale Rundy Młodych Koni

 

Grand Prix Negro

Grand Prix Giorgio W


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki