UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2006-06-15

CSI* Hradec Kralove (Czechy), ZR Zabajka

     CSI*  Hradec Kralove
     Sławomir Uchwat na koniu Orinoko W (6 lat) zajął III miejscea na Gundi (6 lat) V miejsce w finale rundy młodych koni 6 i 7 letnich podczas międzynarodowych zawodów CSI* w Czechach.Pierwsze, drugie oraz czwarte miejsce zajęły konie 7- mio letnie. Zatem dwa konie UCHWATteam były najlepszymi 6 -cio latkami na zawodach.Konie spisywały się bardzo dobrze także w pozostałych konkursach> W piątek Orinoko W - II miejsce, Gundi - XI miejsce po zerowych przejazdach. W sobotę Gundi zajęła VII miejsce I faza 0 pkt II faza 4 punkty.  Konie sześcioletnie na zawodach CSI* skaczą na wysokości 125- 130cm.
Wyniki zawodów TUTAJ
Pare fotek:


Gundi i Sławomir Uchwat
 
Orinoko W w drodze po III miejsce!
 
Gundi nad tripllebare

Orinoko W

Gundi - ostatnia preszkoda finalu - szereg ZR Zabajka
    Robert Uchwat startował na trzech młodych ogierach (4l.) na zawodach regionalnych w kraju. Colins, Coevit i Rivaldo  pokonywały parkury 100cm. Wysoki poziom sportowy, tych młodych koni zaowocował wieloma bezbłędnymi przejazdami. Na 12 startów 8 było czystych. Konie są w dobrej formie i progresują z zawodów na zawody.


og. Coevit pod Robertem Uchwatem - kolejny przejazd bez punktów karnych.

    Zawodnicy JKS Pogórze, strtujący w ZR w Zabajce zaliczali bezbłędne przejazdy w konkursach od L do N.

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki