UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2013-07-01

ZO*** Gajewniki

W miniony weekend odbyły się trzygwiazdkowe zawody w Gajewnikach. Uczestniczyło w nich blisko 220 koni.

Uchwat Team reprezentował Robert Uchwat z Costello ( Runda Młodych Koni) , Amaretto oraz Giorgio (MR, DR).

Nasze konie prezentowały bardzo równa forme podczas wszystkich dni zawodów.

6-cio letni Costello podczas wszystkich swoich startów nie popełnił ani jednego błędu. W sobotnim konkursie wywalczył, razem z Adamem Grzegorzewskim i Okarino,  drugą lokatę z notą 8,2. W finałowym konkursie Rundy Młodych Koni po bezbłłędnym przejeździe Costello i Robert zajęłi pozycje 5.

Bardzo dobrze spisał się Amaretto, który konkursy Małej Rundy jeździł bezbłędnie a sobotni konkurs Dużej Rundy zakończył z wynikiem 0/4.W finale Małej Rundy 135 para Amaretto i Robert Uchwat wywalczyła miejsce 8.

Gorgio w sobotnim konkursie Dużej Rundy wywalczył pozycję 3. Natomiast w konkursie Grand Prix nasza para popełniła tylko jeden błąd.

Costello zaprezentował się super:)...

...przez trzy dni zmagańnie popełnił ani jednego błędu:))))

Amaretto pokazałdobra formę....

zarówno w konkursach Małej Rundy jak i Dużej...

Giorgio prezentowałw trudnych parkurach bardzo równą formę...

....W GP popełnił tylko jeden błąd:((((

UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466